reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2017

reklama
Dziękuję dziewczyny Teraz przede mną dużo rozmów z moją młodszą córką... Jak sama dziś powiedziała to "Jej" pierwsza śmierć... Dziwne jest spojrzenie na to z perspektywy niespełna 8-latki. Po kilku minutach rozmowy przyszła z telefonem i mówi to muszę usunąć Babcię z telefonu... A mi nawet taka myśl nie przeszła
Przepraszam że smęcę ...

16udskjopmtfyunf.png
Współczuję piękny wiek a córcia mega mądra dziewczynka

f2w3rjjgnb5ps9uz.png
 
Gratuluję udanych wizyt i zdrowych dziewczynek [emoji7]
U mnie dzisiaj smutno bo rano zadzwonił Tata ze babcia nie żyje [emoji22] a w sobotę miała być Jej impreza urodzinowa....90 lat i zabrakło kilku dni... [emoji53]

16udskjopmtfyunf.png
Współczuje :( ja też w tej ciąży przeżyłam śmierć babci, wiem jakie to trudne . 3 maj się dzielnie.



f2w3rjjgwqepia0h.png
 
Ja tylko tak na szybko. Wyniki jak to okreslil lekarz moga byc, a raczej musza byc, szyjka skrocila sie do 12mm i dzis zakladaja szew.

Trzymajcie kciuki prosze, bo ja jestem przerazona.



Trzymaj się kochana jesteśmy myślami z Tobą i dziewczynkami [emoji110][emoji110][emoji110]

f2w3rjjgnb5ps9uz.png
 
Dziewczyny wczoraj po pracy (dzień bardzo irytujący) rozbolał mnie brzuch tak po środku i do tego plecy do późnych godzin nocnych wzięłam nospe ale zamiast 2 tylko jedną tabletkę i nic nie pomogło któras tak miała
Dzisiaj jest trochę lepiej ale zastanawiam się czy nie pójść do szpitala
f2w3rjjgnb5ps9uz.png
 
Dzień dobry.

Bylismy do wczoraj u szwagierki, fajnie było :)

Anulka wyrazy współczucia :(

Suelen trzymam kciuki by wszystko się udało!

Gratuluję udanych wizyt i dziewczynek [emoji5]


7u223e3kwboc3bjp.png
 
Anulka bardzo mi przykro z powodu śmierci Babci, trzymajcie się dzielnie.

Suelen jejku, ale już krociutka jest Twoja szyjka :( Mocno ściskam kciuki za Was.
 
reklama
Do góry