reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2017

Mój lekarz stwierdził że to normalne w ciąży że wszystko sie roschodzi i że może boleć.

5djylbetecfse5n6.png
No mój też wychodzi z takiego założenia ale mnie przeraża to że kobiety po porodzie lądują na wyciągu. Wiem że to sporadyczne przypadki ale się zdarzają.

Napisane na E2303 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
No mój też wychodzi z takiego założenia ale mnie przeraża to że kobiety po porodzie lądują na wyciągu. Wiem że to sporadyczne przypadki ale się zdarzają.

Napisane na E2303 w aplikacji Forum BabyBoom
Ja z córką też miałam takie bóle , meczylam sie jeszcze z pół roku po porodzie, nom ale przeszlo wszystko. Lekarz do którego wtedy chodzilam tez uważał że to normalne.

Ja jeszcze nie spotkałam sie z nikim kto by miał aż takie problemy po porodzie,a dużo osób w ciąży narzeka na takie bóle
5djylbetecfse5n6.png
 
Dzięki dziewczyny;) Normalnie głupio mi się wczoraj w tym gabinecie zrobiło ;( OK 2kg na 2 tyg to sporo, ale chyba takie uwagi powinna robić dopiero przy nast. wizycie jeśliby znów bym sporo przytyła :(

w57vyx8dubspq12k.png
Nie przejmuj sie dopiero teraz wiekszosc z nas zacznie przybierac na wadze.Ja w ciagu 2tyg.przybralam ok 1,5kg.Nie wiem skad te skoki wagi.Moze dlatego ze jem wiecej owocow i malo sie ruszam.Najwazniejsze aby dziecko bylo zdrowe.Jak jestem glodna to mam wrazenie ze jak nie zjem to dziecko bedzie glodne:)
 
Właśnie dotarłam do domu po wizycie. Dziewczyny mają 560 i 600g. Wszytko z nimi ok. Za to ta moja krzywa cukrowa wskazuje na cukrzycę i mam się umówić na konsultacje w poradni patologii ciąży. Z dobrych wiadomości to moje łożysko przodujące już nim nie jest, więc dziewczyny co też tak miały jest dla was nadzieja że i wasze łożyska się podniosą. Moje było na tylnej ściance i niby wszędzie mówią że marne szanse by poszło do góry ale jednak.

Napisane na Lenovo A6020a40 w aplikacji Forum BabyBoom
Heda to super ze wszystko dobrzeci córeczki już całkiem spore:)
 
Heda ale duże te twoje dzieciaczki. Ty chyba niegdy nie pokazywałaś brzuszka [emoji21] Jak nie chcesz to twarzy nie pokazuj, ale brzusio to byś mogła pokazać;) Strasznie mnie ciekawi jak proporcjonalnie do naszych;) bo Suelen ma malutki ;)

w57vyx8dubspq12k.png
 
Mój lekarz stwierdził że to normalne w ciąży że wszystko sie roschodzi i że może boleć.

5djylbetecfse5n6.png

Jeju ja naprawdę nie wiem skąd taka różnica w podejściu lekarzy. rozejscie spojenia w zależności od tego na jaka odległość może być wskazaniem do cesarki, mało tego jak rozejscie jest duże to może być nawet wskazaniem do unieruchomienia po porodzie aż się nie zejdzie... o ile w ogóle się zejdzie. może ale nie musi mieć poważne następstwa ortopedyczne. a już NA PEWNO nie jest czymś normalnym. normalne jest rozluźnienie więzadeł ale nie rozejscie az na taką idleglosc, ze można sobie rowek pomiędzy koscmi wyczuć palcem.
 
Heda ale duże te twoje dzieciaczki. Ty chyba niegdy nie pokazywałaś brzuszka [emoji21] Jak nie chcesz to twarzy nie pokazuj, ale brzusio to byś mogła pokazać;) Strasznie mnie ciekawi jak proporcjonalnie do naszych;) bo Suelen ma malutki ;)

w57vyx8dubspq12k.png
Nigdy sobie nie robiłam zdjęć brzuchola. Ale mama nie wczoraj męczyła i mam jedno
1486757035-aaaaaa.jpeg


Napisane na Lenovo A6020a40 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Ja z córką też miałam takie bóle , meczylam sie jeszcze z pół roku po porodzie, nom ale przeszlo wszystko. Lekarz do którego wtedy chodzilam tez uważał że to normalne.

Ja jeszcze nie spotkałam sie z nikim kto by miał aż takie problemy po porodzie,a dużo osób w ciąży narzeka na takie bóle
5djylbetecfse5n6.png

"Takie bóle" czyli jakie? Bo jest różnica jak kogoś bolą więzadła a jest różnica jak ktoś mało się nie posra z bólu przy obracania drugi bok w łóżku. i zdiagnozowane rozejscie spojenia lonowego wcale nie jest jak twierdzisz częstym przypadkiem. bóle być może tak ale diagnoza wpisana w dokumentację medyczną nie. bo każda może sobie mówić " ze ojej mnie też bolalo" ale ból a ból to różnica a już tymbardziej postanowiona diagnoza.

Jejku jak się cieszę, ze mój lekarz nie jest ignorantem. i jak coś Mu mówię to nie odpowiada "jesteś jesteś ciazy, tak może byc" tylko fachowo sprawdza.
 
Do góry