reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2017

Zajączku a ile Twoja Rozalka waży?

oar8ugpjafqeooh5.png
 
reklama
Zając gratuluję córci,suuuper :)

Majka od czego jest ten Twój lekarz skoro na fotelu Cię nie bada,skierowania na przeciwciała nie chce dać i jeszcze nie chce sprawdzić na usg spojenia :o ??
Ech daj spokój, szkoda gadać. Głupio mi teraz znowu zmieniać lekarza. Zastanowię się nad dodatkową prywatną wizytą. [emoji20]

Napisane na E2303 w aplikacji Forum BabyBoom
 
własnie wracam od ginekologa który to za pierwszym razem stwierdził że będzie chłopczyk i wiecie co dalej przy tym obstaje , mam więc dwóch ginekologów jeden zapewnia mnie że dziewczynka a drugi że będzie chłopczyk też na dwóch wizytach .:( Od teraz tylko kolory neutralne , będzie wielka niespodzianka przy porodzie .;) szkoda tylko ze aż tak mnie skołowali :(
Chyba pozostaje Ci iść do 3 lekarza.
 
Dzięki dziewczyny;) Normalnie głupio mi się wczoraj w tym gabinecie zrobiło ;( OK 2kg na 2 tyg to sporo, ale chyba takie uwagi powinna robić dopiero przy nast. wizycie jeśliby znów bym sporo przytyła :(

w57vyx8dubspq12k.png
Ja dostałam w pierwszej ciąży opieprz bo przytyłam w 2 tyg 5kg [emoji23][emoji23] . Ja bym się nie przejmowała wgl. Ja juz mam lekko ponad 4kg na plusie .
 
po 1 trymestrze ponoć przybieranie 0,5kg na tydzień jest prawidłowe. Ja nadal 2kg na plusie i wg tabel w necie i apki w fonie mam niedowage :eek:, bo powinnam 4kg wiecej
 
Bellax wg mnie nie ma co się przejmować - jeśli by to było dużo więcej kg to owszem, ale 2kg to co to jest? Najwyżej jak do następnej wizyty znowu przytyjesz więcej to wtedy Przemyśl ograniczenie słodkości i tyle ;) w koncu to potem ty będziesz miała więcej do zrzucenia, a nie lekarz. Nie kumam takiego czegos, raz za mało, raz za dużo - Heloł to tylko 2kg :)

Majka ja bym bez skrupułów zmieniła lekarza w twojej sytuacji


7u223e3kwboc3bjp.png
 
własnie wracam od ginekologa który to za pierwszym razem stwierdził że będzie chłopczyk i wiecie co dalej przy tym obstaje , mam więc dwóch ginekologów jeden zapewnia mnie że dziewczynka a drugi że będzie chłopczyk też na dwóch wizytach .:( Od teraz tylko kolory neutralne , będzie wielka niespodzianka przy porodzie .;) szkoda tylko ze aż tak mnie skołowali :(
Cymera może to bliźniaki [emoji23]
A tak poważnie idź do 3 na konsultacje.

Napisane na Lenovo A6020a40 w aplikacji Forum BabyBoom
 
po 1 trymestrze ponoć przybieranie 0,5kg na tydzień jest prawidłowe. Ja nadal 2kg na plusie i wg tabel w necie i apki w fonie mam niedowage :eek:, bo powinnam 4kg wiecej
Ja mam na ten moment 1,5kg na plusie, a z karty wychodzi ze 0,5kg bo pierwszy pomiar był zły i nic moja ginka nie komentowala. Choć też apki pokazują mi że za mało.
Mąż powiedział że bedzie mnie tuczył, z tej okazji dostałam wczoraj ciastko i chipsy [emoji14]

m3sxyx8dzur8ghzn.png
 
reklama
Do góry