reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2017

Ja nie widzę nic złego w gołym brzuchu. Czy to ciążowy czy nie. Bardziej mi się rzuca w oczy kobieta, która ma busz pod pachą i na nogach.

3 mam kciuki za dzisiejsze wizyty :)

f2w3rjjgwqepia0h.png
 
reklama
Zając trzymam kciuki. Wszystko będzie cacy [emoji3]

Black ja miałam mocz robiony póki co raz, i badania krwi dwa razy.

Sisi o kurcze, niezłe jaja z tą płcią. Nie dziwię się że jesteś w szoku. Wiadomo że najważniejsze że zdrowe ale jednak człowiek się nastawia

Anjaa zazdroszczę term. Uwielbiam w Białce [emoji7]




7v8rikgn6c3m2w2o.png
 
Dzięki dziewczyny - pomogłyście mi. Będę śmigać w dwuczęściowym :D
Zajączku, pytałas czemu tylko godzina w wodzie.. kurcze, jakieś takie mam obawy, że bardzo ciepła woda może negatywnie wpłynąć na szyjke, rozluźnić ją zanadto czy pobudzić skurcze macicy. Ostatnio jak byłam na początku ciąży chyba mniej się bałam :p Ale fakt faktem - tam gdzie my jeździmy woda jest naprawde goooorąca. Nie wiem czy znacie - meander park oravice na Słowacji.

Anulka - życzę szybkiego powrotu do zdrowia. :* Super, że z maleństwem wszystko dobrze.

Dziewczynki wizytujące dziś - kciukasy , ale nie ma opcji, żeby coś było nie tak. :D Opowiadajcie zaraz po wizytach :)
 
Ostatnia edycja:
Ja mam b.podobny fason stroju jednoczesciowego ale ostatnio jak go przymierzylam to ten wyciety dekolt przy takich wyrosnietych piersiach nie dawal by rady, one by tam zyly swoim zyciem [emoji12] musialabym kupic cos wiekszego lub ciazowego na pewno bardziej stabilnego w cycorach

Co do badan , to mi ginka zleca co drugi miesiac jak jest wszystko ok, jak mialam bakterie w moczu kazala powtorzyc na nast wizyte

f2w3rjjglpt9ysc9.png
 
reklama
Dzień dobry dziewczynki :D
Pochwalę się, jadę na weekend w góry. Uderzamy na termy na cały dzień, choć dla mnie to pewnie będzie kwestia godzinki w wodzie w sumie [emoji14] Ale to nic, odprężę się z książką na leżaku. Zastanawiam się jak ugryźć kwestie stroju kąpielowego? Nienawidzę jednoczęściowych, a jednocześnie brzuch jest już widoczny i nie wiem czy wypada założyć dwu? Czułybyście się w jakiś sposób zgorszone czy coś widząc kobitke w ciąży w bikini?

Blackandwhite - ja miałam w ciagu całej ciąży robione badania 3x w sumie. Też mi się wydawało, że to za mało, ale z drugiej strony - nie jestem jego jedyną pacjentką, rozmawiałam z dziewczynami, które do niego wracają z kolejną ciążą i są naprawde zadowolone, więc wie co robi :) Z tym, że u mnie wszystkie badania oprócz moczu były okej. A jak w moczu wychodziły bakterie no to kazał mi robić częściej.
Ja się też wybieram do jakiegoś aquaparku po niedzieli o ile lekarz nie będzie miał nic przeciwko. Co do stroju to mam 2 częściowy i na ten jeden raz nie zamierzam kupować ekstra stroju. Po za tym czy w takim czy w taki i tak brzucha widać

Napisane na Lenovo A6020a40 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry