reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2017

reklama
Sasanka aż zaraz z ciekawości tam wejdę;)) jakoś nie wyobrażam sobie planu porodu. Jedyny plan mam taki, że mąż ma być przy mnie i tym razem będę mniej cierpliwa bo wiem, że czasami można pomóc a nie czekać aż "samo się ". Ale planu jakoś nie widze;))

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja w ogóle jestem zielona w tym temacie narazie nikt nic nie wspomina. Położna mnie wysyłała do szkoły rodzenia ale jest tak zimno że stwierdziłam że później zacznę. Chyba wolę to odłożyć żeby się nie stresować!
 
Sasanka aż zaraz z ciekawości tam wejdę;)) jakoś nie wyobrażam sobie planu porodu. Jedyny plan mam taki, że mąż ma być przy mnie i tym razem będę mniej cierpliwa bo wiem, że czasami można pomóc a nie czekać aż "samo się ". Ale planu jakoś nie widze;))

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom

Zobacz sobie, bo ja wczesniej mysłalam ze to opisujesz po kolei jak wyobrazasz sobie swoj poród :D Ale to taka lista czy chcesz poród z mężem czy bez, o ochronie i nacieciu krocza, o kontakcie z maluszkiem po porodzie itp. Ja na pewno chce to miec, moze połozne wezna cos pod uwagę ;)

Ja stwierdziałam ,że poród to naturalna rzecz i będe wiedzieć co mam robić :D Pamietam jak połozne spytaly co wiem o porodzie a ja na skurczu mówie ze cos tam wiem, a one ,że łooo matko 9 mies miałas czasu i sie nie przygotowałaś ?!! Na drugi dzień po porodzie podchodzi ordynator i mówi : no polozne mi mówiły jak pięknie urodziłaś :D
 
Zobacz sobie, bo ja wczesniej mysłalam ze to opisujesz po kolei jak wyobrazasz sobie swoj poród :D Ale to taka lista czy chcesz poród z mężem czy bez, o ochronie i nacieciu krocza, o kontakcie z maluszkiem po porodzie itp. Ja na pewno chce to miec, moze połozne wezna cos pod uwagę ;)

Ja stwierdziałam ,że poród to naturalna rzecz i będe wiedzieć co mam robić :D Pamietam jak połozne spytaly co wiem o porodzie a ja na skurczu mówie ze cos tam wiem, a one ,że łooo matko 9 mies miałas czasu i sie nie przygotowałaś ?!! Na drugi dzień po porodzie podchodzi ordynator i mówi : no polozne mi mówiły jak pięknie urodziłaś :D
hehe ja tez na pierwszym byłam taka zielona ze nic nie wiedziałam;) i mimo ze porod przebiegl bardzo szybko, pomijając kilka godzin czekania na rozwarcie;) to tego drugiego tak sie boje.... i juz nie wiem jak sie tym razem przygotować;)
 
Jakoś w tamtym roku weszła nowa ustawa odnośnie zzo i wiele szpitali się wycofało z tego znieczulenia np mój - pomimo tego , że w tej internetowej bazie porodowek jest informacja , że zzo jest dostępne. Ordynator powiedział , że wg ustawy anastazjolog musi przez cały prod kontrolować kobietę a szpital na to nie stać. Zorientujcie się najpierw jak to jest w waszych szpitach dokładnie, żeby ni było niespodzianki.

f2w3rjjgwqepia0h.png
 
A może juz w 2016 weszła. Nie pamiętam.

f2w3rjjgwqepia0h.png
Dokładnie. U nas przy naturalnym dostać zewnątrz oponowe to masakra. Jak 5 lat temu rodziłam to miałam na to 600 zł dla anestezjologa w łapę. Bo wiem że wtedy dostanę. ( niestety nawet nie korzystałam bo miałam mega rozwarcie i chwilę rodziłam) Ale nie znam żadnej kobiety która w pl przy naturalnym miała zewnątrzoponowe.
 
reklama
Dokładnie. U nas przy naturalnym dostać zewnątrz oponowe to masakra. Jak 5 lat temu rodziłam to miałam na to 600 zł dla anestezjologa w łapę. Bo wiem że wtedy dostanę. ( niestety nawet nie korzystałam bo miałam mega rozwarcie i chwilę rodziłam) Ale nie znam żadnej kobiety która w pl przy naturalnym miała zewnątrzoponowe.
Ja znam. - większość tych które rodzą prywatnie [emoji23]

w57vyx8dubspq12k.png
 
Do góry