reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2017

reklama
Hej dziewczyny.
Jutro nadrobię, obiecuję [emoji4]
Weekend miałam zapracowany bo urodziny córy i rodzina się zjechała. Zmęczyło mnie to wolne i dziś cieszyłam się poniedzialkiem.

[emoji8]

7v8rikgn6c3m2w2o.png
 
Dziewczyny czy ktoras z was rodziła albo teraz planuje urodzic ze znieczuleniem zewnatrzoponowym?
w necie widze jakies przestarzale posty a chcialabym wiedziec jak to wyglada obecnie czy rzeczywiscie jest bezplatne i czy anestezjolog raczy przyjsc np w nocy? Nie wiem czy temat juz był poruszany , jak powielam to wybaczcie starej matce;)
Ja miałam. Nic nie musiałam płacić.
Od progu informowalam każdego, że będę chciała znieczulenie. Dostałam przy 4cm, po znieczuleniu wstałam i spacerowalam, robiłam przysiady, to przyspieszylo mi rozwarcie chyba, jak zaczynało odpuszczać mialam już 10cm i normalnie czułam parte.

Suelen biedaczysko, trzymam kciukasy żeby się wszystko unormowalo i więcej przebojów nie było.

m3sxyx8dzur8ghzn.png
 
Co do ubezpieczenia to ja w Ergo Hestia dostanę 970 zl z tego co widzę na Internecie. Za Nikole też cos około tego dostałam.

Wionatq super, że wizyta się udała :) maleństwo nadrobi wagą na pewno szybciutko ;)

Dziewczyny jak ja sie cieszę, że krzywej nie będę musiała robić :) co prawda gorzej, że jednak ta cukrzyca jest ale od jutra odstawiam sterydy i się aż sama boję. Raz o cukry, że będą w dół leciały a dwa o jelito, że jak odstawie całkiem sterydy to zaostrzenie wróci. Mam nadzieję nadzieje ze nie.. .. ! ;)

 
Mój mąż ma ubezpieczenie w pracy, ale tam nie ma za urodzenie dziecka. Dlatego ja przed zajściem w ciążę wzięłam u siebie dodatkowe ubezp w Nationale Nederlanden ze względu na poród [emoji4] koszty nieduże a wypłacą sporą sumę.

0d1yhqvkorvfo1vd.png
 
reklama
U mnie gaz i zzo. Z tym, że szpital oszczędza na zzo i wciska się kit rodzącej, że akurat nie ma anastezjologa. Albo wciska się kit, że jeszcze za wcześnie, bo rozwarcie za małe, a potem nagle jest za późno, bo rozwarcie jest za duże.
Nastawiam się, że będzie ciężko.

Z dwojga złego chyba lepiej tak się nastawić, niż poźniej przeżyć szok.
Gdybym się cofła w czasie to zamiast leżenia w łóźku bym probowała chodzić, skakać na piłce to może by szybciej poszło. Ponoć w pozycji siedzącej jakas tam kosc sie odchyla ze dziecku łatwiej sie przecić
 
Do góry