reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2017

Mamitka ja bym chciała tym razem znieczulenie do porodu. Będę się upierać, chyba że nie zdążą dać [emoji6]

Gemmina ja żałuję że nie pomyślałam i nie ubezpieczylam się dodatkowo. Mój mąż dostaje za urodzenie 2500 zł, fajnie byłoby mieć 2x[emoji3] zagapilam się

Sasanka podziwiam że potrafilas leżec podczas porodu. Jak ja się kładłam na chwilę do badania to ból dwa razy większy. Cały czas przeskakalam na piłce




7v8rikgn6c3m2w2o.png
 
reklama
Ja rodzilam bez znieczulenia, u mnie tak szybko poszło że ze znieczuleniem nie zdążyli. na początku nie bolało aż tak żeby znieczulenie brać ,a jak juz bolało bardzooo to było za późno na znueczulenie bo zaraz malutka była na świecie.
Ja chodziłam i leżała przy porodzie,dlamnie piłka to koszmar... nie dałam rady skakać na piłce bo mnie bardziej bolało niż jak leżałam.

5djylbetecfse5n6.png
 
Z uwzględnieniem w planie porodu nacięcia krocza to jeśli mogę coś doradzić (nie mam na celu straszenia) to nie upierajcie się aby nie nacinali jeśli położna będzie mówiła, ze trzeba. teraz chronią krocze, raczej o deszly czasy rutynowego ciachania. .. ale czasem się po prostu nie da... a lepiej zostać nacieta niż pęknąć np razem ze zwieraczem odbytu.
 
U mnie czy masz plan porodu czy nie to niczego nie zmieni. Za do kiedy na to patrzą. No może w przypadku cc kiedy to deklarujesz kto mógłby być z tobą na sali albo ewentualnie pierwsza kąpiel itp. Ale to szczegóły które można i osobiście dogadać bez planu. Moja znajoma jutro idzie na wywołanie porodu! Normalnie ekscytujące jakby to miał być mój porod[emoji4]

 
Dokładnie. U nas przy naturalnym dostać zewnątrz oponowe to masakra. Jak 5 lat temu rodziłam to miałam na to 600 zł dla anestezjologa w łapę. Bo wiem że wtedy dostanę. ( niestety nawet nie korzystałam bo miałam mega rozwarcie i chwilę rodziłam) Ale nie znam żadnej kobiety która w pl przy naturalnym miała zewnątrzoponowe.

Serio? Wszystkie kobiety ktore znam rodziły ze znieczuleniem (chybaże nie chciały, albo np za późno przyjechały do szpitala). Wg mnie to jakaś masakra, że wszystko zależy od miejsca w którym rodzisz. Ja odnoszę wrażenie że krakowskie porodówki walczą o rodzące (poród to naprawdę fajna kasa dla szpitala) i jeszcze nie słyszałam zeby odmówili znieczulenia.


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry