reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2017

Szukam jakiejś dobrej. Taka o ktorej wyczytałam dobre opinie jest na urlopie macierzyńskim, ale prowadzi szkołę, więc się tam zapisałam. Poleciła mi inne położne i rzeczywiście są o nich dobre opinie w necie. A Ty zamówiłaś do porodu też tę Panią Magdalenę?

Ja będę rodzic z Edytą Dzierżak Postek.

Ze szkoły tez miałam talie odczucia, ze wszystkie fajne profesjonalne, wiedzą co robią. Na pewno źle nie trafimy:)

A kiedy zaczynacie szkołę?


oar8pg4n1kii9v0d.png
 
reklama
Aleksandrax mówiła że ja brzuszek boli, tak od miesiąca co dwa, trzy dni się skarżyła. Zawiozlam jej kał do analizy i wyszło. Byłam przed chwilą u
lekarza, dostała leki i zobaczymy. Powiedział lekarz że to nie owsiki więc zarazenie nie jest takie łatwe bo nie wychodzi ta glista na zewnątrz. córka mogła dotknąć albo zjeść zielone warzywo bez mycia. Musi zostać wydalona.... W każdym razie oblecha.....

7v8rikgn6c3m2w2o.png
 
U mnie od rana utrzymujący się po prawej stronie ból brzucha głównie jak się ruszam , obracam przy oddawaniu moczu całe podbrzusze strasznie boli . Rano myślałam ze to kolki o których tyle mówią tylko czy cały dzień maja się prawo utrzymywać . Wzięłam już nospe nic nie pomaga , czy któreś miała podobnie ?


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Mamy istny szpital na forum.... Mam nadzieję że szybko się pozbieramy. Boszeee to jakaś plaga!!!
Gratuluję wizyt i trzymam kciuki za wizytujace.

Wionatq pytasz i 28 tc, dziecko od tego tygodnia jest zdolne samodzielnie źyć poza losem matki. Od 28 do 32 jest według medycyny skrajnym wcześniaki który mimo tego że jest zdolny do życia jest najbardziej narażony na powikłania wcześniejsze, wylewa, retinopatia i wiele innych. Skąd to wiem? Bo byłam nawiedzona i czytałam w poprzedniej ciąży.
Poza tym mówiłaś że już nie będziesz szukać pierdół, pozytywne myślenie włączamy.
 
U mnie od rana utrzymujący się po prawej stronie ból brzucha głównie jak się ruszam , obracam przy oddawaniu moczu całe podbrzusze strasznie boli . Rano myślałam ze to kolki o których tyle mówią tylko czy cały dzień maja się prawo utrzymywać . Wzięłam już nospe nic nie pomaga , czy któreś miała podobnie ?


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Ja tak miałam przez cały dzień, nawet chodzić nie mogłam tak mnie kłuło w prawym boku. Na drugi dzień było trochę lepiej ale to miejsce miałam obolałe jeszcze przez dwa dni. W końcu przeszło, podświadomie czułam że to nie jest nic związanego bezpośrednio z ciążą tylko bardziej z układem trawiennym. Moja gin mówiła że to mogły być też wiązadła.
 
Tynka ja miewam takie bóle i w poprzedniej ciąży też miałam - u mnie były to najprawdopodobniej ciągnące zrosty (jestem po kilku zabiegach już), powiększająca się macica nieraz coś pouciska. Jednak na wizytach zawsze mowilam o tym lekarzowi i sprawdzał możliwe przyczyny.


7u223e3kwboc3bjp.png
 
reklama
Do góry