reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2017

Trzymam kciuki za dzisiejsze wizyty. Na pewno wrocicie całe w skowronkach [emoji3]

Ja też zaraz idę z córką do lekarza. Odebrałam jej wyniki, ma gliste ludzką [emoji30] masakra

7v8rikgn6c3m2w2o.png
Też miałam nic strasznego;) Dostanie tabletki i samo wyjdzie :) ważne że nie boli ;)

w57vyx8dubspq12k.png
 
reklama
O matko!!! A jak to sie leczy? Jakie sa objawy?
Leczy sie lekami na robale w wiekszych dawkach i dobranych odstepach by wybic doroslego osobnika i ew jaja po wykluciu..

Zazwyczaj nie ma objawow widocznych ..moze byc brak apetytu, bole brzuszka, brak odporosci a nawet kaszel..zmiany w wynikah krwi i wysokie ig calkowite tez wskazuje na robale czesto..dobrze jest badac kupke.dzieci min raz w roku w 3 dawkach w odstepie tygodnia..

 
reklama
Co do Lalaland...to film romantyczny w staromodnym stylu. Tak zupełnie inny niż to co obecnie sie kręci. Mi się podobało. Synek (2,5 roku) bił brawa po piosenkach [emoji3]
Choć zupełnie nie rozumiem fenomenu Oskarowego.


oar8pg4n1kii9v0d.png
 
Do góry