reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2017

Aleksandrax mówiła że ja brzuszek boli, tak od miesiąca co dwa, trzy dni się skarżyła. Zawiozlam jej kał do analizy i wyszło. Byłam przed chwilą u
lekarza, dostała leki i zobaczymy. Powiedział lekarz że to nie owsiki więc zarazenie nie jest takie łatwe bo nie wychodzi ta glista na zewnątrz. córka mogła dotknąć albo zjeść zielone warzywo bez mycia. Musi zostać wydalona.... W każdym razie oblecha.....

7v8rikgn6c3m2w2o.png

No obrzydlistwo........ Dlatego pomyśl jak dobrze że to wyłapaliście, po lekach bedzie ok, wyjdzie to paskudztwo!!!!
Niestety mój starszak tez ma podejrzenie pasożytów albo alergii (na podstawie usg jamy brzusznej) z kału nic nie wyszło wiec teraz musimy zrobić dokładniejsze badania. Mam olbrzymią nadzieje że to bedą robaki, bo to da sie wyleczyć a z alergią trzeba żyć całe życie :(


Zając!!!!!!!! Mmmmmmmm ale bym wypiła!!!!!!!
Mi czasem mężu robi grzane piwo- Bawarię [emoji12] uwielbiam grzane wiec nie ważne ile ma procent [emoji12]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
No obrzydlistwo........ Dlatego pomyśl jak dobrze że to wyłapaliście, po lekach bedzie ok, wyjdzie to paskudztwo!!!!
Niestety mój starszak tez ma podejrzenie pasożytów albo alergii (na podstawie usg jamy brzusznej) z kału nic nie wyszło wiec teraz musimy zrobić dokładniejsze badania. Mam olbrzymią nadzieje że to bedą robaki, bo to da sie wyleczyć a z alergią trzeba żyć całe życie :(


Zając!!!!!!!! Mmmmmmmm ale bym wypiła!!!!!!!
Mi czasem mężu robi grzane piwo- Bawarię [emoji12] uwielbiam grzane wiec nie ważne ile ma procent [emoji12]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
To akurat średnie - zwykła lepsza :)

p19u9jcg81ehxczt.png
 
Ogladałam live z mamą ginekolog:) jaka ona jest fajna, zupełnie inna niż wszystkie blogerki. Mówiła , że juz nie będzie pracowała w Boramedzie.

w57vxzkr0voyai9q.png
 
reklama
Do góry