reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2017

21 i 1 :) dokładnie 496g
o kurde. Moje w 20t6d tylko 384g...

w57vyx8dubspq12k.png
 
reklama
U mnie od rana utrzymujący się po prawej stronie ból brzucha głównie jak się ruszam , obracam przy oddawaniu moczu całe podbrzusze strasznie boli . Rano myślałam ze to kolki o których tyle mówią tylko czy cały dzień maja się prawo utrzymywać . Wzięłam już nospe nic nie pomaga , czy któreś miała podobnie ?


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom

Ja mialam dokladnie to samo, nawet w nocy mnie budzilo jak zmienialam pozycje. I przy wysiadaniu z auta, wstawaniu, oddawaniu
moczu. Bylam wczoraj u lekarza, zbadal mnie, powiedzial ze z macica, szyjka itd wszystko ok, wiec to albo wiezadla rozciagajace sie, albo jakis ucisk kregoslupa ktory promieniuje do podbrzusza, albo kolki. Mi przeszlo po dwoch dniach. Potem znowu po jakims tygodniu mnie wzielo i znowu przeszlo po dniu/poltorej :) wiec chyba nie ma co sie martiwc:)


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom

//www.suwaczki.com/tickers/w57vskjocj35t3nn.png
 
Gratulacje udanych wizyt :)

Emkamat duży chłopak ci rośnie ;)

Masakra jakas z tymi robakami, też właśnie mamy skierowanie na badanie pod kątem robaków i usg brzucha ze względu na powiększony węzeł. Mam nadzieję że wyjdzie coś co można wyleczyć i przestanie mnie ten węzeł stresować.

m3sxyx8dzur8ghzn.png
 
reklama
Do góry