reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2017

Cieszę się z dobrych wieści i że nasze kruszynki zdrowo rosną. Co do płci, jeśli nie można zobaczyć, to pewnie dla Was frustrujące to czekanie, ale dacie radę.
Trzymam kciuki za kolejne dobre wiadomości.
Wszystkim chorym dużo zdrowia!
Vanila...u mnie w poprzedniej ciąży w 31 tc starszyzna zaraziła się owsikami. Tez miałam przeboje. Są jednak bezpieczne leki na te paskudztwa dla dzieci. Mam nadzieję, ze Ciebie ominie.


oar8pg4n1kii9v0d.png
 
reklama
Witam Was, ja dalej w szpitali i dalej walczę z biegunkami ale jest nadzieja bo okazuje sie że dostawałam leki z glutenem i one mogły wywołać u mnie takie atrakcje a ja choruje na celiakie. Schudłam już 3 kg pocieszające jest to ze dzidzia ma sie dobrze, jest dziewczynką jak miała być i rozwija sie prawidłowo.
Pozdrawiam Was i trzymam kciuki za wizyty jak i za chorujące mamy i ich dzieciaczki - dużo zdrówka[emoji3]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dziewczyny, zaraz poczytam co u Was, a tymczasem proszę o mooocne trzymanie kciukasków - dziś wizyta o 16:00!!! Odliczam i troszeczkę się denerwuję, bo 5 tygodni nie widziałam maleństwa.
Pozdrawiam Was cieplutko ze szkoły ;)


Ja dziś o 18 mam polowkowe; nie miałam usg od 28 litospada :O

Będzie dobrze :D trzymajcie kciuki żeby nadal był chłopak :p

Dziewczynki jadę do lekarza i trzymajcie mocno kciuki,bo mam stresa na maksa.Wizytę mam o 15:20.Trzymam mocno kciuki za wizytujące dziś mamusie.

oar8ugpjafqeooh5.png
Trzymam kciukasy za wasze wizyty i sama siedzę jak na szpilkach na poczekalni. Dr miał operację i dopiero przyjechał więc posiedzę tu z godzinkę. Będzie dobrze laseczki! :)

 
Witam Was, ja dalej w szpitali i dalej walczę z biegunkami ale jest nadzieja bo okazuje sie że dostawałam leki z glutenem i one mogły wywołać u mnie takie atrakcje a ja choruje na celiakie. Schudłam już 3 kg pocieszające jest to ze dzidzia ma sie dobrze, jest dziewczynką jak miała być i rozwija sie prawidłowo.
Pozdrawiam Was i trzymam kciuki za wizyty jak i za chorujące mamy i ich dzieciaczki - dużo zdrówka[emoji3]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Ojjj bidulko trzymamy kciuki za powrot do zdrowia.Dobrze ze z mala wszystko ok.
 
Trzymam kciuki za wizytujace!:) na pewno bedzie dobrze!
Moja Mała coraz bardziej aktywna, bardzo mnie to cieszy i wzrusza:)) wczoraj nawet mąż poczuł jak kopnęła, też był zachwycony, az brzuch całował;)) czekam jeszcze na te czkawke i supermocne kopniaki :D


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom

//www.suwaczki.com/tickers/w57vskjocj35t3nn.png
 
A szukasz konkretnej ?


oar8pg4n1kii9v0d.png
Szukam jakiejś dobrej. Taka o ktorej wyczytałam dobre opinie jest na urlopie macierzyńskim, ale prowadzi szkołę, więc się tam zapisałam. Poleciła mi inne położne i rzeczywiście są o nich dobre opinie w necie. A Ty zamówiłaś do porodu też tę Panią Magdalenę?
 
reklama
Do góry