reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2017

Ja toleruje każde imię o ile jest to polskie imię nadane przed dwoje polaków. Rozumiem imiona nie polskie jak jedno z rodziców polakiem nie jest. Natomiast nadawanie córce imienia Victoria zamiast zwykłego Wiktoria to już masakra.

Jeszcze zależy gdzie tych dwoje Polaków mieszka ;) Jak na stałe za granicą to ok ;)

w57vyx8dubspq12k.png
 
reklama
To zależy od dziecka. Mam koleżankę Maje i jej to wgl nie przeszkadza. Ja mam na imię Jagoda i uważam że mnie skrzywdzili bo moje imię nie jest poważne. Już widzę jak się przedstawia pani dyrektor na prezentacji rocznej w korpo Jagoda... no dramat.( to tylko przykład chodzi o powage sytuacji) Zależy kto ma jakie ambicje i jak jest to dla niego ważne. Mój synek więc musiał mieć Właśnie męskie imie. Z tym że Oliwier jest dla mnie męskim imieniem;)

w57vyx8dubspq12k.png
Jagoda to od zawsze było moje najbardziej ulubione imię i zawsze chciałam tak nazwać córkę. Tak samo myślał mój wojek jak jemu się córka uroda. No i mam siostrę cioteczna Jagoda wiec swoje upodobania musiałam zmienić. Masz piękne imie[emoji7]

 
Ja do iwo nic nie mam jako do imienia..ale skoro oliwier jako pan oliwier nie pasuje np do prezesa lub kogos waznego to wg mnie iwo tez ma swoje wady jak brak ladnego zdrobnienia i odmiany imienia.


Jasne :) każde imię dla kogoś będzie miało wady, jeszcze się taki nie urodził co by wszystkim dogodzil :)

Olac i tyle :)
Mój Syn podobno będzie miał żydowskie imię i jakoś mnie to grzeje; żeby nie napisać gorzej ;) wszak cenzura na Baby boom działa :)
 
Hej ;) Trzymam kciuki za dzisiejsze wizyty;)

Ja dziś przespałam pierwszą noc od 3 dni!!! ( oprócz pobudki o 3 po antybiotyk) Gorączki już nie mam uf... tylko ucho jeszcze boli ;( Ale ewidentnie widać, że gin strzeliła w 10 z tym zapaleniem ucha, bo po raptem 2 anty zeszła gorączka :D
Teraz mam dylemat bo cały ten tydzień powinnam chodzić na wykłady na prawo jazdy, byłam tylko w pon. No i teoretycznie czuje się już lepiej więc jutro mogłabym iść, ale intuicyja podpowiada żeby iść dopiero w piątek- żeby się niczym znów nie zarazić. Co byście zrobiły?
Mój synuś dziś bardzo dokazuje więc ewidentnie zdrowieje ;)

w57vyx8dubspq12k.png
Ja bym została w domu, lepiej się nie doprawić i porządnie wylezec.
Moja teściowa to mówi no ładnie .. Apolonia ... Wrrry , żadna Apolonia :/ i że niby jak to będzie starsza pani i Pola, ale jak to będzie z tymi tysiącami Maj- na starość też będą Mają. I zresztą jak ktoś całe życie mówi na kogoś np. Ola - to na starość będzie do niej mówił Aleksandro? Raczej nie. Albo Zuzka to będzie mówił Zuzanno?

Będzie Pola , Polusia [emoji173][emoji173]. My też już się przyzwyczailśmy :)

w57vxzkr0voyai9q.png
W całym swoim życiu tylko raz spotkałam Pana który mi zadał pytanie jak wolę aby się do mnie zwracać, tak to wszyscy mają gdzieś i od razu Ola, nawet w pracy :/ już się rodzice ode mnie nasluchali co o tym myślę [emoji14]

m3sxyx8dzur8ghzn.png
 
Ja bym nie nazwała dziecka Jagoda, Kalina albo Róża. Ale nic nie mam do osób które takie imię wybiorą dla swojego dziecka. Chociaż i tak lepiej się tak nazywać niż Jarzyna , Gantanemera czy Amnezja [emoji38]

w57vxzkr0voyai9q.png
 
reklama
Do góry