reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2017

Kochane jestescie...[emoji738]
Bo oliwier z olejem
Bo panie oliwierze to zle ..
I mi sie tak zrobilo przykro

Bardzo ładne imię, dość popularne teraz i nie spotkałam się z wyśmiewaniem tego imienia. Nie wiem o co też chodzi z tym że za mało męskie. Moja siostra nazwała syna Oktawian i też spotkała się z taką opinią. Widocznie nie którzy tak mają a opinią innych nie należy się przejmować. To zbyt ważna decyzja ;)

Napisane na E2303 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
To my nasłuchaliśmy się już na temat imienia Kornelia...że nijak to zdrobnić, że twarde i w ogóle brzydkie... Nam się jednak bardzo podoba i mamy w nosie co mówią inni... Jeśli będzie córcia to Kornelka na 100% Synuś Bartosz ;-)

 
Mamusie czy wg Was imie Oliwierek jest pretensjonalne i nie meskie ? [emoji52]

Mam rocznego Oliwierka u swojej przyjaciółki:) jest słodki:) imię na początku mi się się podobało ale teraz oczywiście nie wyobrażam sobie inaczej ;)

p19u9jcg81ehxczt.png
 
Dzień dobry [emoji5] trzymam kciuki za wszystkie schorowane żebyście szybko wróciły do zdrowia [emoji8]
Imię Oliwier piękne według mnie [emoji4]
Zoja wracaj szybko do domu z tego szpitala tylko już bez skurczy trzymam kciuki wszystko będzie dobrze [emoji4]
Ja idę dzisiaj w końcu do fryzjera będę się rozjaśniac [emoji16]

f2w3rjjg3u6s7xcm.png
Oooo wstaw fote ;)

p19u9jcg81ehxczt.png
 
Też trzymam:)

A z tymi imionami ludzie muszę się nagadać. U nas będzie Pola i też się ludzie nagadali, ale mnie tylko śmieszą ich przekonywania. Słyszałam już , że Pola to z matką polką się będzie kojarzyło albo z polem :D albo żebyśmy od razu Polska ją nazwali [emoji23][emoji16]

w57vxzkr0voyai9q.png

U nas tez bedzie Pola:) i ludzie reaguja zazwyczaj cisza hahah po chwili dodaja "nie no.. ladnie" :D a moja babcia powiedzialA "co to w ogole za imie?
Najwazniejsze ze nam sie podoba! Od razu jak zaczelismy zastnawic sie nad imieniem z mezem zdecydowalismy sie na to imie:) naszym rodzicom tez sie podoba, a reszta mnie nie interesuje;) zreszta juz tak sie przyzwyczailismy do naszej Poli w brzuchu, ze na pewno zdania nie zmienimy:)


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom

//www.suwaczki.com/tickers/w57vskjocj35t3nn.png
 
reklama
U nas tez bedzie Pola:) i ludzie reaguja zazwyczaj cisza hahah po chwili dodaja "nie no.. ladnie" :D a moja babcia powiedzialA "co to w ogole za imie?
Najwazniejsze ze nam sie podoba! Od razu jak zaczelismy zastnawic sie nad imieniem z mezem zdecydowalismy sie na to imie:) naszym rodzicom tez sie podoba, a reszta mnie nie interesuje;) zreszta juz tak sie przyzwyczailismy do naszej Poli w brzuchu, ze na pewno zdania nie zmienimy:)


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom

//www.suwaczki.com/tickers/w57vskjocj35t3nn.png
To będzie ola i pola[emoji16]

 
Do góry