reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2017

Ja do tej pory przytyłam jakieś 2-3 kilo.Niby w normie,bo patrzyłam na ten kalkulator.Z tym,że ja mam nadwagę i muszę się jednak pilnować.

oar8ugpjafqeooh5.png
 
reklama
Daktyl oj to masz dzisiaj humor jak ja wczoraj, głowa do góry! Poczekaj do jutra i jak będziesz czuła, że choroba postępuje ti idź do lekarza. ja dzisiaj wzięłam pierwsza dawkę antybiotyku i chociaż psychicznie mi lepiej bo gardło jeszcze boli. Ale nie goraczkuje juz co też jest sporą ulgą.

Monya ja w poprzedniej ciąży do 8go miesiąca przytyłam 8kg czyli w normie a potem w 5 tygodni ponad 20kg. A mój lekarz na to, że to normalne. Jak opowiedziałem to lekarzowi w Polsce to krzyczał na mnie rok po porodzie. A wcale nie jadlam tylko puchłam, bardzo się tego boje tym razem. Ja oczywiście moich dodatkowych kilogramów nie straciłam i zostało mi 5. A to dla mnie duzo.
Olka gratuluję ruchow! Moja dzidzia wczoraj szalała, dobrze bi juz miałam stracha ze nie czuje;)


Napisane na GT-I9505 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Gratulacje udanych wizyt! Zazdroszczę :D
Tak muwicie o tej wadze a ja się prawie nie ruszam i cały czas jestem głodna. Plan był zupełnie inny :( miałam pracować, zdrowo się odżywiać i pięknie wyglądać no ale życie zweryfikowało...

Napisane na E2303 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Któraś pisała wcześniej o tych pieluchach wielorazowych, cymera to byłaś Ty? Zdecydowała się któraś lub miała takie?
Właśnie siedze i ogladam na youtube o tych pieluchach i kurde to nie jest takie głupie i mniej przy nich roboty niż mi się wydawało o_O
Chyba zamówię kilka na testy [emoji14] i spróbuję mając backup jednorazowek. Przypomniało mi się że w lato było tak gorąco (syn też czerwcowy) ze sie strasznie pupa odparzala i zawijalam go czasem w sama tetre żeby się trochę przewietrzyl ale wiadomo przeciekalo koncertowo. Może to jest właśnie to czego mi wtedy brakowało.

m3sxyx8dzur8ghzn.png
 
Witajcie dziewczyny, ja właśnie po polowkowym. Dzidzia rośnie zdrowo, wszystko pomierzone, mieści się w normie :) waży jakoś 400 gram może więcej. Nadal nie znam płci. Jest mi z tego powodu przykro ale poprostu moje dziecko nie chce współpracować. Widziałam ewidentnie skrzyżowane nóżki. Ale cóż może zanim będzie następna wizyta to zrobię 3D to się dowiem. Najważniejsze że z dzidziolem wszystko w porządku. Lekarz dodał jeszcze ze nie jest do końca pewny i nie chce mnie wprowadzać w błąd ale możliwe że będzie chłopak. Narazie nie będę szaleć z ubrankami. Poczekam jeszcze troszkę. Lekarz zbadał mnie i przez brzuch i dopochwowo, już myślałam że się dowiem co za ktosiu mieszka u mnie w brzuszku. Ahh... No trudno. I tak już jestem szczęśliwa i spokojniejsza że jest wszystko w porządku bo ktoś ostatnio mało się odzywał :)

Napisane na ZTE Blade A452 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Któraś pisała wcześniej o tych pieluchach wielorazowych, cymera to byłaś Ty? Zdecydowała się któraś lub miała takie?
Właśnie siedze i ogladam na youtube o tych pieluchach i kurde to nie jest takie głupie i mniej przy nich roboty niż mi się wydawało o_O
Chyba zamówię kilka na testy
emoji14.png
i spróbuję mając backup jednorazowek. Przypomniało mi się że w lato było tak gorąco (syn też czerwcowy) ze sie strasznie pupa odparzala i zawijalam go czasem w sama tetre żeby się trochę przewietrzyl ale wiadomo przeciekalo koncertowo. Może to jest właśnie to czego mi wtedy brakowało.
tak to ja pisałam , mi ten pomysł wydaje się ciekawy .Jeśli bym miała spróbować to troszkę później , i pewnie na początek raczej w dzień , na noc pampersy by zostały. Pomyślimy , zobaczymy ;)
 
Tak mówicie o tej wadze... Nie zawsze da sie to kontrolować... Ja musze jesc co 2 godziny bo mnie mdli jak nie zjem i to jest bialy chleb przeważnie... Wczoraj np o 24 zjadlam 4 kromki chleba bo bylam taka glodna! No ale co mam zrobic? Trudno znowu przytyje ponad 20kg i bede pozniej cwiczyla jak szalona [emoji14] jak narazie lekarz nic nie mowi ze tak tyje... A az się boje wejsc na wagę bo ostatnio było juz 8+

oar8s65gmlqg37sx.png
 
Gratuluję udanych wizyt!

Tynka, który tydzień ciąży u ciebie? Helenka już całkiem spora :) mój maluch ma 180g heh ale pewnie młodszy.
Co do wagi to powiedz czy jesteś szczupła czy masz nadwagę? Bo kurczę nie można uogólniać, gdybym ja przytyła 8kg będąc otyłą to inaczej niż gdy te 8kg tyje szczupła osoba. Wiadomo, że to troszke dużo na tym etapie, ale powiedz czy jesz non stop czy raczej nie masz zbytnio wpływu na ten przyrost? Mi w poprzedniej ciąży pod koniec strasznie woda się zatrzymywała, puchłam jak balon!
Teraz odpukać jestem jeszcze na minusie, u mnie to pożądany efekt bo kg zdecydowanie za dużo.

Co do zachcianek to prosiłam dzisiaj męża o chipsy (nie jem ich prawie nigdy, taka ewidentna zachcianka) to nie dość, że nie poszedł to jeszcze przyniósł mi chrupki kukurydziane - jestem wkurzona bo kurna gdybym co chwile jadła takie rzeczy czy opychała słodyczami to rozumiem, a tu taki brak zrozumienia :/


7u223e3kwboc3bjp.png
 
reklama
Gratuluję udanych wizyt!

Tynka, który tydzień ciąży u ciebie? Helenka już całkiem spora :) mój maluch ma 180g heh ale pewnie młodszy.
Co do wagi to powiedz czy jesteś szczupła czy masz nadwagę? Bo kurczę nie można uogólniać, gdybym ja przytyła 8kg będąc otyłą to inaczej niż gdy te 8kg tyje szczupła osoba. Wiadomo, że to troszke dużo na tym etapie, ale powiedz czy jesz non stop czy raczej nie masz zbytnio wpływu na ten przyrost? Mi w poprzedniej ciąży pod koniec strasznie woda się zatrzymywała, puchłam jak balon!
Teraz odpukać jestem jeszcze na minusie, u mnie to pożądany efekt bo kg zdecydowanie za dużo.

Co do zachcianek to prosiłam dzisiaj męża o chipsy (nie jem ich prawie nigdy, taka ewidentna zachcianka) to nie dość, że nie poszedł to jeszcze przyniósł mi chrupki kukurydziane - jestem wkurzona bo kurna gdybym co chwile jadła takie rzeczy czy opychała słodyczami to rozumiem, a tu taki brak zrozumienia :/


7u223e3kwboc3bjp.png

U mnie 21 tydzień :)

Sprawdzałam na tym kalkulatorze wagi i faktycznie jestem za dużo na plusie. Poprawie się za dużo białego pieczywa i płatek kukurydzianych :)


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry