reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2017

Tak mówicie o tej wadze... Nie zawsze da sie to kontrolować... Ja musze jesc co 2 godziny bo mnie mdli jak nie zjem i to jest bialy chleb przeważnie... Wczoraj np o 24 zjadlam 4 kromki chleba bo bylam taka glodna! No ale co mam zrobic? Trudno znowu przytyje ponad 20kg i bede pozniej cwiczyla jak szalona [emoji14] jak narazie lekarz nic nie mowi ze tak tyje... A az się boje wejsc na wagę bo ostatnio było juz 8+

oar8s65gmlqg37sx.png
Ja tak samo nadal jem co 2 godziny, no i tyje.

Napisane na E2303 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
U mnie 21 tydzień :)

Sprawdzałam na tym kalkulatorze wagi i faktycznie jestem za dużo na plusie. Poprawie się za dużo białego pieczywa i płatek kukurydzianych :)


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Miałaś tendencje do tycia i naprawdę sobie pozwalasz czy może poprostu zatrzymuje ci sie woda ? Kurcze wstawiamy wszystkie zdjęcia i nie widzę żebyś naprawdę dużo przytyła ;) poprostu rośniemy;) Jedz to co podpowiada ci rozum.
Jestem troche przewrażliwiona na punkcie diet w ciąży, bo mam w rodzinie przypadek gdzie dorosła kobieta świadomie zaszła w ciążę i trzymała się takiej diety żeby przypadkiem nie przytyć ( 800kcal...) że straciła ciąże... nie ma co sobie odmawiać zdrowych posiłków;)

w57vyx8dubspq12k.png
 
Siedzę w domu wydaje mi się ze nie jem dużo, ale chyba nie odpowiednie rzeczy bo wcinam puste kalorie. No i mało się ruszam.
A z miłych rzeczy to mamy filmik z badania ale jakoś tak średnio na nim widać jak lekarz podczas badania opowiada to więcej widzę . Tak czy inaczej będzie pamiątka dla naszej księżniczki jak już będzie rozumiała co i jak :)


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Mówicie o tej wadze ja jeszcze nic nie przytyłam ale czekam na rozwój sytuacji :-) Dzisiaj miałam ochotę na ciasto czekoladowe gdyby nie mąż zjadłabym pół blachy ale odebrał mi talerz :-(

0d1y3e3kgrmge34s.png
 
Mówicie o tej wadze ja jeszcze nic nie przytyłam ale czekam na rozwój sytuacji :-) Dzisiaj miałam ochotę na ciasto czekoladowe gdyby nie mąż zjadłabym pół blachy ale odebrał mi talerz :-(

0d1y3e3kgrmge34s.png
Ja mojemu mówię że go myszy zjedzą. Jego rodzina jest przesądna a w kościele w pierwszej ławce siedzą. Moja siostra też się boi że klątwę żuce [emoji23]

Napisane na E2303 w aplikacji Forum BabyBoom
 
U mnie bezsenność pojechałam o3 po męża bo miał spotkanie klasowe po latach wróciłam i nie umiałam spać, ostatnio tak mam coraz częściej, za to w dzień mogę spać i spać .
U nas śnieg topnieje bo plusowe temperatury przyszły .



Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry