reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2017

Ja w każdej ciąży 25 kg do przodu pierdziele zbierałam z wejścia do gabinetu, mam ostrą gin tym razem 1 kg narazie obym przybrała z 10 kg góra [emoji58] bo moja startowa to 64 przy wzroście 153

Napisane na Lenovo A6020a46 w aplikacji Forum BabyBoom
no to chyba nie taka zła ta startowa ? ja tyle ważyłam przed a mam 167 i byłam szczupła. Może nie jak Ania Rubik ale 36 nosiłam ;)
dostałam ostatnio na wizycie zjebke bo w 18tyg cały czas byłam 3 kg na minusie. A jak dzisiaj rano na wadze stanęłam to się przeżegnałam... 62.2 w ubraniach. Przytyłam prawie 2 kg w 2 tygodnie? Od dzisiaj koniec pączków i słodkich bułek w szkole, czekolady tabliczkami też. Rano robie sobie kanapki, jem normalne śniadanie- nie batona po drodze. Ot takie mam postanowienie

w57vyx8dubspq12k.png
 
reklama
Każda będzie tyla i chudla inaczej. ja po pierwszym porodzie ze szpitala wróciłam w spodniach sprzed ciazy ale później siedząc z Matim w domu tak sobie pofolgowalam, ze wygladalam obrzydliwie, Chodakowska i Jej skalpele mnie ogarnely ;) aż chyba zaraz poszukam zdjęć żeby Wam pokazać.

Nie dajmy się zwariować. :)
Choć wiem, ze ja ze słodyczami to przeginam pałę :)

Zgage mam straszna! bleeee ; (
 
No właśnie mnie tez słodycze gubią:(

Najważniejsze to znać swoje ciało. Każda z nas ma jakies doświadczenia z chudnięciem i tyciem( nie koniecznie ciążowym) i wiemy na co możemy sobie pozwalać a na co nie. I tego powinnismy się trzymać.


oar8pg4n1kii9v0d.png
 
Każda będzie tyla i chudla inaczej. ja po pierwszym porodzie ze szpitala wróciłam w spodniach sprzed ciazy ale później siedząc z Matim w domu tak sobie pofolgowalam, ze wygladalam obrzydliwie, Chodakowska i Jej skalpele mnie ogarnely ;) aż chyba zaraz poszukam zdjęć żeby Wam pokazać.

Nie dajmy się zwariować. :)
Choć wiem, ze ja ze słodyczami to przeginam pałę :)

Zgage mam straszna! bleeee ; (
Ja też to znam i ćwicząc czułam się mega szczęśliwa [emoji39] ale ciężko się do tego zebrać

Napisane na Lenovo A6020a46 w aplikacji Forum BabyBoom
 
No właśnie mnie tez słodycze gubią:(

Najważniejsze to znać swoje ciało. Każda z nas ma jakies doświadczenia z chudnięciem i tyciem( nie koniecznie ciążowym) i wiemy na co możemy sobie pozwalać a na co nie. I tego powinnismy się trzymać.


oar8pg4n1kii9v0d.png
Mnie na szczęście do słodyczy nie ciągnie w ciąży, na razie przytyłam kilogram, ale tych sprzed ciąży jest sporo nadprogramowych więc i tak będę miała co zrzucać po ciąży[emoji2]

Napisane na Lenovo A6020a40 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Racje macie ! A poki co pierdziele to wszystko maz mnie rozpieszcza i przywiezie pączki i ciasto pijana wisnia [emoji38] a na kolacje robie zapoekanke a'la musaka - w koncu wyprobuje multicookera ;)
Posprzatalam ide sie wykapac a jutro leze i nic nie robie i oby zaden znajomy nie zatesknil i nie chcial sie spotkać;)
Jestescie taka fajna odskocznia w ciagu dnia i po calym dniu pracy :)

p19u9jcg81ehxczt.png
 
Gratuluje udanych wizyt!!!

Jesli chodzi o wage to na razie mam 1,5 kg na plusie. Slodyczy nie jem - nie mogę i na szczęście nie mam na nie ochoty.
Dziś zrobiłam sobie dzień wolny od pracy zawodowej- wreszcie wyspalam się, zrelaksowałam i odpoczęłam w ramionach męża, bo też miał wolne :)
Milego wieczoru :*

 
reklama
Justyna i jak tam twój brzuch po pierwszym dniu stosowania magnezu i luteiny? Ja twardnienia nie miałam ale za to w nocy obudził mnie taki dosyć mocny ból podbrzusza razem z pachwinami i nie wiem czy to rozciąganie się macicy czy co

w4sqskjogmwq158s.png
 
Do góry