reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2017

Wlasnie u nas tez na plusie temp. Obawiam sie ze zanim dokoncze obiad i nakarmie gada to nie bedzie z czego bawlawna ulepic...

Zaczelam robic ciasto z jablkami bo dziecie sobie zazyczylo i okazalo sie ze nie ma proszku so pieczenie....ma ktoras pozyczyć?

c55f3e3kq403a9og.png
 
reklama
U mnie bezsenność pojechałam o3 po męża bo miał spotkanie klasowe po latach wróciłam i nie umiałam spać, ostatnio tak mam coraz częściej, za to w dzień mogę spać i spać .
U nas śnieg topnieje bo plusowe temperatury przyszły .



Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Śpij póki możesz, nawet na zapas i sobie nie żałuj ;)
Naszą pierwszą (w pełni) przespaną noc mieliśmy dopiero po 10 miesiącach od przyjścia Małej na Świat. Później do 2. roku życia wstawała 5-6. Teraz jak śpi do 7:30 uważam to za szaleństwo i uważam się za szczesliwego, wyspanego człowieka [emoji3]




Wlasnie u nas tez na plusie temp. Obawiam sie ze zanim dokoncze obiad i nakarmie gada to nie bedzie z czego bawlawna ulepic...

Zaczelam robic ciasto z jablkami bo dziecie sobie zazyczylo i okazalo sie ze nie ma proszku so pieczenie....ma ktoras pozyczyć?

c55f3e3kq403a9og.png

Zapraszam, proszku do pieczenia u mnie nie brakuje. Ale nie wiem czy Ci do Gdyni po drodze ;)


p19uyx8dakwwcbe2.png

l22ndf9hmlnkjp5l.png
 
Śpij póki możesz, nawet na zapas i sobie nie żałuj ;)
Naszą pierwszą (w pełni) przespaną noc mieliśmy dopiero po 10 miesiącach od przyjścia Małej na Świat. Później do 2. roku życia wstawała 5-6. Teraz jak śpi do 7:30 uważam to za szaleństwo i uważam się za szczesliwego, wyspanego człowieka [emoji3]






Zapraszam, proszku do pieczenia u mnie nie brakuje. Ale nie wiem czy Ci do Gdyni po drodze ;)


p19uyx8dakwwcbe2.png

l22ndf9hmlnkjp5l.png
O kurcze troche daleko ze swietokrzyskiego...


c55f3e3kq403a9og.png
 
Dla mnie nie jest straszne poranne wstawanie przy dziecku. Bardziej przeraza mnie w druga strone ze nie bedzie chcialo spac i siedzenie po nocy... ja taka bylam [emoji38] mieszkalismy jeszcze u dziadkow jak mialam roczek i dziadek opowiadal mi ze godzina 4 rano On sie szykuje do pracy wchodzi do nas do pokoju bo slyszy nas i pyta sie mamy ,,o wy juz nie spicie ?" A moja mam ,,my jeszcze nie spimy..." [emoji48]

p19u9jcg81ehxczt.png
 
Dzien dobry Mamusie :)

Gratuluję udanych wizyt i samych pozytywnych wiadomości oraz poznania płci dzidziusiow :) bardzo miło się czyta takie wiadomości.

Ja od wczoraj w biegu. Dzisiaj pewnie dopiero wieczorem znowu zajrzę, więc życzę miłego sobotniego popołudnia :)
 
reklama
Ja leżę w łóżku mój mały też uśpiony [emoji3] gdzie kupić opaski dla niemowląt? Marzy mi się taka...Macie stracha że wam się płeć zmieni??? Czy tylko ja schizuje...USG za miesiąc [emoji53] może by tak prywatnie się zapisać i nikomu nic nie mówić czy się napromieniuje za bardzo...???? W domu by mnie zjedli jakby wiedzieli

Napisane na Lenovo A6020a46 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry