reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2017

Ja mam teraz C (wcześniej A-B) bardzo się cieszę ale boje co będzie jak nawał pokarmu przyjdzie, no i do końca ciąży też pewnie jeszcze przytyją. Zostanę z obwisłym brzuchem i dwoma wyciągniętymi flakami, uroki macierzyństwa :)
Cóż za optymizm [emoji23]

16udskjopmtfyunf.png
 
reklama
Ja od kiedy jestem w ciąży nie kłóciłam się jeszcze z mężem. Jestem spokojna i wyluzowana. Sama siebie nie poznaje [emoji1][emoji38] czasem trochę się martwie czy z dzieckiem wszystko ok, ale zdrowy rozsądek wygrywa. Żadna z was tego nie pisze, ale ja jestem taaakaa szczęśliwa. Tak bardzo się cieszę z tej ciąży.


Przed ciąża byłam bardzo nerwowa - taka tykajaca bomba[emoji23][emoji23] bardzo pragnełam mieć dziecko, a każda porażka prowadziła do tego , że przechodziłam ze stanu płaczu do nerwów, kłótni . Szok [emoji37] Wszyscy mówili , że jak będę się tak stresowała to w ciążę nie zajdę- przez hormon stresu, ale zaszłam [emoji1][emoji38] Ja chciałam nawet skasować instagram i FB, żeby nie patrzeć na te wszystkie kobiety w ciąży i maluszki, było mi jeszcze trudniej.


Nie mogę się już doczekać świat, obżarstwa ii wreszcie tych kilogramów na plusie [emoji2][emoji4]

f2w3skjoapwrgv7j.png
To może ja opiszę swoją sytuację, w lipcu mąż powiedział że już nigdy nie będziemy mieli dzieci bo dwójka w zupełności wystarczy, zabolało mnie to bo poczułam jakbym nie miała nic do powiedzenia, mówiłam że kiedyś chciałabym postarać się o córkę ale za jakieś 5 lat, bo dopiero co schudłam i kompletnie teraz nie było mi na rękę tez, chciałam się podobać, imprezować, miesiąc później bum...Skórka mówi nie nie możliwie że zajdziesz bo pierwszy płodny dzień a nawet w owulke to 1/3 szansy no to sobie spokojnie wieczorki z wiekiem i bum jednak jestem :D nigdy nie sądziłam że tak bardzo pragnę tego dziecka że to mój mały cud bo pewnie sami byśmy się nie zdecydowali...Bardzo pragnę córki ale pragnę ogólnie tego maleństwa bo czuję że to ogromny dar tak wiele kobiet nie może mieć dzieci a ja będę miała trójkę a teraz leżę bo boli mnie cały brzuch :( wzięłam już magnez i Nosów leżę z synkiem oby nie zaczął uciekać z pokoju :(

Napisane na Lenovo A6020a46 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Ja od kiedy jestem w ciąży nie kłóciłam się jeszcze z mężem. Jestem spokojna i wyluzowana. Sama siebie nie poznaje [emoji1][emoji38] czasem trochę się martwie czy z dzieckiem wszystko ok, ale zdrowy rozsądek wygrywa. Żadna z was tego nie pisze, ale ja jestem taaakaa szczęśliwa. Tak bardzo się cieszę z tej ciąży.


Przed ciąża byłam bardzo nerwowa - taka tykajaca bomba[emoji23][emoji23] bardzo pragnełam mieć dziecko, a każda porażka prowadziła do tego , że przechodziłam ze stanu płaczu do nerwów, kłótni . Szok [emoji37] Wszyscy mówili , że jak będę się tak stresowała to w ciążę nie zajdę- przez hormon stresu, ale zaszłam [emoji1][emoji38] Ja chciałam nawet skasować instagram i FB, żeby nie patrzeć na te wszystkie kobiety w ciąży i maluszki, było mi jeszcze trudniej.


Nie mogę się już doczekać świat, obżarstwa ii wreszcie tych kilogramów na plusie [emoji2][emoji4]

f2w3skjoapwrgv7j.png
Jakbym czytała historię o sobie :-) :-)

Napisane na C6903 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry