reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2017

U mnie z kolei nikt nie robi dodatkowych badań ani wizyt. Tylko nfz, beztrosko, nie zdając sobie sprawy z żadnych zagrożeń. Nie czytają nie analizują i pewnie śpią lepiej :)

Napisane na E2303 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
No jasne[emoji4] ja bez sportu sobie życia nie wyobrażam [emoji16]
Rano przysiady przy pralce, następnie skłony przy suszarce, chodziarstwo z Młodą do szkoły i z powrotem, spacer farmera z zakupami ze spożywczaka, gimnastyka artystyczna przy garach, a w wolnej chwili dysze wodne podczas zmywania naczyń. Aaaa jak mi starczy sił to delikatna sauna parowa przy prasowaniu [emoji38]

16udskjopmtfyunf.png
Wygralas internety [emoji23]

oar8s65gmlqg37sx.png
 
No jasne[emoji4] ja bez sportu sobie życia nie wyobrażam [emoji16]
Rano przysiady przy pralce, następnie skłony przy suszarce, chodziarstwo z Młodą do szkoły i z powrotem, spacer farmera z zakupami ze spożywczaka, gimnastyka artystyczna przy garach, a w wolnej chwili dysze wodne podczas zmywania naczyń. Aaaa jak mi starczy sił to delikatna sauna parowa przy prasowaniu [emoji38]

16udskjopmtfyunf.png
Hahahah istny sportowiec :D
 
U mnie z kolei nikt nie robi dodatkowych badań ani wizyt. Tylko nfz, beztrosko, nie zdając sobie sprawy z żadnych zagrożeń. Nie czytają nie analizują i pewnie śpią lepiej :)

Napisane na E2303 w aplikacji Forum BabyBoom
Ja tak pierwsza ciążę przechodziłam :) nie miałam pojęcia o niczym , pierwsza ciąża w rodzinie i wśród znajomych. Było błogo i bez stresu . Wizyty na NFZ i USG. Dodatkowe badania takie jak HIV i toksoplazmoza zrobili mi na patologii ciąży jak trafiłam tam z wirusowką na nawodnienie[emoji38]. Ja nie wiedziałam nawet jak wyglądają skurcze i czym powinnam się przejmować. W 40tc na patologii zapytała się babka czy twardnieje mi brzuch a ja nie wiedziałam o co jej chodzi [emoji23][emoji23] Dowiedziałam się przy porodzie [emoji38] Dobrze mi było z tą niewiedzą.

f2w3skjoapwrgv7j.png
 
No jasne[emoji4] ja bez sportu sobie życia nie wyobrażam [emoji16]
Rano przysiady przy pralce, następnie skłony przy suszarce, chodziarstwo z Młodą do szkoły i z powrotem, spacer farmera z zakupami ze spożywczaka, gimnastyka artystyczna przy garach, a w wolnej chwili dysze wodne podczas zmywania naczyń. Aaaa jak mi starczy sił to delikatna sauna parowa przy prasowaniu [emoji38]

16udskjopmtfyunf.png
Jesteś mistrzem:)[emoji23]

p19u9jcg81ehxczt.png
 
No jasne[emoji4] ja bez sportu sobie życia nie wyobrażam [emoji16]
Rano przysiady przy pralce, następnie skłony przy suszarce, chodziarstwo z Młodą do szkoły i z powrotem, spacer farmera z zakupami ze spożywczaka, gimnastyka artystyczna przy garach, a w wolnej chwili dysze wodne podczas zmywania naczyń. Aaaa jak mi starczy sił to delikatna sauna parowa przy prasowaniu [emoji38]

16udskjopmtfyunf.png
Przeczytam to chłopa jak wróci, padlam.
 
Ja sie mało udzielam ale przeszły mi juz ciagle wymioty i wróciłam do normalności, a ta przy dwójce małych dzieci nie daje mi chwili wolnego... Wstaje codziennie o 6 i chodzę spać ok północy, codziennie wyczekuje powrotu z pracy męża bo wtedy na chwile mogę sobie usiąść.... Ehhhh jak cudownie było byc w ciąży i nie mieć dzieci ;)
W dodatku mój młodszy synek (rok i 4 mce) odmówił drzemki!!!!!! Od tygodnia nie ma mowy o spaniu!!!!! Wczoraj zasnął w kapieli!!!! Najgorzej ze jest przez to strasznie marudny :(


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
a czy dzięki temu ładnie przesypia noc? mój ma rok i osiem miesięcy i jeszcze udaje mi się go położyć w południe na godzinkę - półtora

svchs65gg8talrm7.png
 
reklama
Mój ma 2,5 i potrafi w ciagu dnia spać 3-4 h[emoji23][emoji23][emoji23]. Ale tylko jak jest na spacerze. Jak jesteśmy w domu nie śpi. I całe szczęście, bo dzięki temu idzie spać o normalnej porze.


oar8pg4njiayxtbm.png
 
Do góry