reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2017

reklama
Moja córka mial 1.5 roku jak niechciala spać w dzień, koniec dnia byl dla niej ciezki , ale chodzila spac o 20 i do 8 spała bez żadnej pobudki w nocy. Teraz ma 5 lat i od tamtej pory mamy WSZYSTKIE noce przespane.

 
Ja wczoraj niby w domu, niby mialam odpocząć , a tak do konca nie dało sie [emoji22] ale za to chyba ze zmeczenia przespalam cała noc! A teraz czas budzić młodą i do pracy...

 
Padam na pyszczek, ale ciasto i ciastka na jutro do przedszkola zrobione [emoji4]
Zobacz załącznik 787569



O kurcze ale piękniste [emoji7][emoji7][emoji7] jak zrobiłaś te rumieńce? A noski to skitelsy ?

16udskjopmtfyunf.png
 
Dziewczyny ale mnie boli kość ogonowa, nigdzie się nie uderzyłam sama z siebie zaczęła bolec. Czy któraś ma podobnie ?


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Mnie boli kość łonowa sama od siebie.

Mój lekarz nie zleca badań na poziom witamin ani nie każe ich brać dlatego biorę bez jego wiedzy. A morfologie miałam jedną na samym początku. Będę musiała sama sobie zrobić na następną wizytę.

Napisane na E2303 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Mnie boli kość łonowa sama od siebie.

Mój lekarz nie zleca badań na poziom witamin ani nie każe ich brać dlatego biorę bez jego wiedzy. A morfologie miałam jedną na samym początku. Będę musiała sama sobie zrobić na następną wizytę.

Napisane na E2303 w aplikacji Forum BabyBoom
Ja mam mocz i morfologia co wizytę do ginekologa. Plus badania od endokrynologa. Też co miesiąc.
I moją wpisuje co wizytę wyniki badań w kartę ciąży. Twój nie ? Pros o skierowania !

p19u9jcg81ehxczt.png
 
Ostatnia edycja:
Mnie boli kość łonowa sama od siebie.

Mój lekarz nie zleca badań na poziom witamin ani nie każe ich brać dlatego biorę bez jego wiedzy. A morfologie miałam jedną na samym początku. Będę musiała sama sobie zrobić na następną wizytę.

Napisane na E2303 w aplikacji Forum BabyBoom
zrób sobie koniecznie morfologie i mocz. Ale nie przejmuj się ja też miałam tylko raz morfologie, dlatego że pielęgniarka pobrała za mało i krew skrzepła. W moczu coś było nie tak, ale bez wyników krwi nie wiele mówiło to lekarce ;( więc muszę iść kolejny raz na pobranie.

w57vyx8dubspq12k.png
 
reklama
Do góry