reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2017

reklama
Chyba tak jak mówisz obliczyli mi za 12 miesięcy. Nie wiedziałam że tak się robi. Moja księgowa nie poinformowała mnie o czymś takim a ja pracowałam 4 miesiące.

Napisane na SM-G903F w aplikacji Forum BabyBoom
Jak pracowałaś tylko 4 miesiące to moim zdaniem powinni wypłacić Ci średnią z 4 miesięcy a nie z 12. Mi też ZUS wypłaca na raty.
 
Dzień dobry.

Ja w poprzedniej ciąży dostawałam normalnie 100% wynagrodzenia, a przepracowałam chyba nawet niecałe 2m-ce...

Dzisiaj genetyczne o 15, nie mogę się doczekać! [emoji173]️


7u223e3kwboc3bjp.png
 
No, ale dziewczyny, przeciez jak pracowała 4m-ce a wczesniej nie to podstawa do obliczenia to jest średnia z tych 4m-cy, jesli była to stała kwota to powinna byc to cała ta kwota comiesięcznej wypłaty...


7u223e3kwboc3bjp.png
 
Dzień dobry.

Ja w poprzedniej ciąży dostawałam normalnie 100% wynagrodzenia, a przepracowałam chyba nawet niecałe 2m-ce...

Dzisiaj genetyczne o 15, nie mogę się doczekać! [emoji173]️


7u223e3kwboc3bjp.png
O tym mówię, ja też miałam wypłacane 100% z tych nie całych 4mc przepracowanych bo miałam umowę na dłuższy czas. Mi się wydaje że to od umowy zależy. Tłumaczyli mi że jeżeli pójdę na L4 jeszcze na tej pierwszej umowie na zlecenie to dostanę 100% ale tylko do dnia porodu. Poczekalam aż mi przedłuża i miałam i urlop macierzyński i wychowawczy

Napisane na E2303 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Hej :)
Trzymam kciuki za wizyty! :)
Mlodamama21 pytałaś,czy robić ft3 i ft4, to polecam zrobić dla własnej wiadomości :)
Witam nową Czerwcóweczkę :D
Zielinka najlepiej zadzwoń do księgowej i dopytaj,bo niestety Twoja szkoła tu nie ma nic do rzeczy. Z tego co mi wiadomo to wyliczają średnią z przepracowanych miesięcy,czyli u Ciebie z tych czterech
 
Do góry