reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2017

Emkaa Ty sie ciesz ze latem rodzimy :) ja rodzilam w maju i bylo cudownie cale dnie na swiezym powietrzu a jak przyszlo zimno to tez nie było problemu bo synek nie byl juz noworodkiem i spokojnie na spacery chodzilysmy :) maj czerwiec to najlepszy czas na porod :)

Wroniasta wierze ze bedzie wszystko dobrze!

Majka najwazniejsze ze mezowi nic sie nie stalo! Ja zawsze jestem w mega stresie jak maz jedzie do domu albo do niemiec :/



oar8s65gmlqg37sx.png
 
reklama
Emkaa Ty sie ciesz ze latem rodzimy :) ja rodzilam w maju i bylo cudownie cale dnie na swiezym powietrzu a jak przyszlo zimno to tez nie było problemu bo synek nie byl juz noworodkiem i spokojnie na spacery chodzilysmy :) maj czerwiec to najlepszy czas na porod :)

Wroniasta wierze ze bedzie wszystko dobrze!

Majka najwazniejsze ze mezowi nic sie nie stalo! Ja zawsze jestem w mega stresie jak maz jedzie do domu albo do niemiec :/



oar8s65gmlqg37sx.png
Ja tak niecierpię mieć okres, a w lato to już apogeum mojego nie cierpienia okresu, A po porodzie boje się tych podpasek pieluchowych i lejacego się okresu i upału. Oby tylko dziecko postanowiło się urodzić na początku miesiąca [emoji38][emoji4]

f2w3skjoapwrgv7j.png
 
Nie nadążam za czytaniem ! [emoji4] wczoraj cały dzień coś robiłam bo czułam się świetnie, a dziś od rana wymioty... ale robie dzisiaj za aniołka i dowoze prezenty bo mój mąż -wujek - Mikołaj musiał zostać dłużej w pracy więc ja jak co roku na posterunku [emoji4] lecę się szykować i zakrywać rogi [emoji48][emoji23][emoji16]

Napisane na SM-G903F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Cześć Suelen, majka_km6, Zając Czerwcowy ! :) Fajnie, cieszę się, że jesteście. Będę mogła z kimś pogadać o tym zaskakującym przeżyciu ;)
Wszystko jest dla mnie nowe i niespodziewane i miło, że jesteście na tym samym etapie.
Tak, jestem z Trójmiasta, z Gdańska dokładniej, tu mieszkam i pracuję. Mam 28 lat i ciąża sprowadziła mnie troszkę na ziemie :) Pozbawiła mnie kieliszka z winem, plecaka, butów trekingowych, a budżet na kolejny wypad do Nepalu muszę przeznaczyć na wózki i łóżeczka :D ... Teraz powoli odziera mnie z pracy (mimo, że jeszcze nikt nie wie w moim biurze). Absolutnie nie rozpaczam z tego powodu, ale mimo wszystko sporo się zmieniło :)
Nawet moja rodzina jeszcze nie wie, planujemy powiedzieć naszym rodzicom w Wigilię, gdy wszyscy będą razem :) ... jako dodatek do prezentu ...
Majka_km6 - na jakiej dzielni Ty rządzisz? :D
Cześć Gagatka [emoji1]
Ja jestem z Poznania, też rocznik 88 i pierwsze dziecko. Nasze się poczęło w Nepalu! Byliśmy tam na podróży życia i wróciliśmy w trójkę.
Wszystko przed Wami, jeszcze tam polecicie i będziecie podziwiać Himalaje. Może razem z dzieckiem? Widzieliśmy turystów z maluchami [emoji6] choć ja bym poczekała kilka lat. Trzymam kciuki za Wasze marzenia! [emoji110]

0d1yhqvkorvfo1vd.png
 
Dzień dobry.

majka jak dobrze, że mąż wyszedł z wypadku bez szwanku!

Co do porodu latem to nie jest to może szczyt marzeń, ale o wiele lepiej niż zimą wg mnie. Nie wyobrażam sobie ubierac rajstop czy spodni na ranę, do tego z krwawiącym kroczem - bo okres przy połogu to pikuś dziewczyny... poza tym latem ubierze się sukienkę przewiewną, a w domu to nawet bez majtek można leżeć i wietrzyć - a jak zimniej to łatwo o przeziębienie - pamiętajcie też, ze bardzo łatwo o przewianie piersi i zapalenie gotowe.


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Witam Cię Gagatek :) fajny Nick :)

Jak tam Mikołaje już pracują u Was? Moja Nika juz ma pod poduszką trochę słodyczy ciekawa jestem reakcji rano. Moja mama i siostra jej dały prezenty w dzień Ale to takie dla mnie bez magii. Mikołajki - zabawka i dziękuję heh.
Patrzcie co mi już pokazuje aplikacja o ciąży :) jakoś za szybko mi trochę leci ten czas, pierwsza ciąża się dluzyła a tu już za miesiąc będę w połowie. Szok.
Zobacz załącznik 786367Zobacz załącznik 786368


Asystent ciążowy!!!! Uwielbiam ta aplikacje, była ze mną w poprzednich ciążach, teraz zmieniłam telefon i niestety nie ma jej na iPhonea :( taka szkoda :(


jestem po prenatalnych i znów mam pół na pół :( z jednej strony lekarz stwierdził ze widocznych oznak wad genetycznych nie ma, i na "jego oko" wszystko jest ok, bo widać i kość nosową i coś tam z przegrodami serca jest ok, ale przezierność karkowa wyszła mi 2,6 , to jest na górnej granicy, co zwiękrszyło ryzyko downa do 1:136 :( powiedzial ze na razie mam się nie martwic bo dopiero wyniki biochemii pokarzą czy to ryzyko wzrośnie czy zmaleje, a wyniki są w górnej granicy, ale nadal normy... ale niepokój jak zwykle jest :( poza tym odkrył dość dużego polipa w szyjce :( niby tez mam sie nie martwić bo to nie mam wpływu negatywnego na ciążę, ale sam polip to chyba niepokojąca sprawa, przynajmniej tyle wyczytalam w necie :( i pierwsza diagnoza płci - dziewczyna...... a miał być mój wymarzony synek.... ehhh

Spokojnie. To tylko prawdopodobieństwo za wcześnie zeby sie martwić. Znam kilka takich przypadków gdzie z dużym prawdopodobieństwem dziecko miało mieć ZD a urodziło sie zdrowe.
Polipem tymbardziej sue nie martw- tez mi sie zrobił, położna przy cytologi nagadała mi głupot, ja juz cała przerażona. Zapytałam lekarza, a ten mówi, ze po to sie robi cytologię bo w ciąży one lubią sie pojawiać, to nic groźnego. Zazwyczaj przy porodzie ob sie "odrywa" lub zanika po ciąży.

A ja właśnie wróciłam. Mój mąż miał wypadek na szczęście nic mu się nie stało
1480980251-1d1mld.jpeg


Napisane na E2303 w aplikacji Forum BabyBoom

Majka!!!! Bogu dzięki ze mąż cały!!!! Współczuje stresu.
Samochód nieważny- rzecz nabyta. My w tym roku wracając z wakacji mieliśmy wypadek- wyskoczył nam jeleń przed maskę. Przód samochodu zmasakrowany, ale dzięki temu że duży i bezpieczny nikomu nic sie nie stało, chłopcy nawet sie nie przestraszyli. Zdrowie i życie najważniejsze!


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Dzień dobry :)

Bellax trzymam kciuki za rozmowę w szkole :*

Wroniasta- nadal Twój dzidziuś jest w granicy! nie panikuj zawczasu!

Majka- nawet sobie nie wyobrażam jaki to musiał być streś :( dobrze, że Mężu cały!

Gagatek- hej, ja też 88 ale nie Trójmiasto :p

Dziś tak obserwowałam Syna jak rozpakowywał rano prezenty- ta magia dzieciństwa jest cudowna! <3

Wróciły wymiotyyyyy :( fuj! a przecież jutro już 15 tydzień, masakra :/
 
Do góry