reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2017

Ja mam straszny bebzon. Jak się ma auto to dojazdy nie są złe ale pks to tragedia :) podziwiam was że tyle wytrzymałyscie w tajemnicy. U mnie już prawie wszyscy wiedzą a na święta może wstawimy coś na fb :)

Napisane na E2303 w aplikacji Forum BabyBoom
U mnie wiedzą wszyscy nawet znajomi, znajomych :p hehehe

jestem po prenatalnych i znów mam pół na pół :( z jednej strony lekarz stwierdził ze widocznych oznak wad genetycznych nie ma, i na "jego oko" wszystko jest ok, bo widać i kość nosową i coś tam z przegrodami serca jest ok, ale przezierność karkowa wyszła mi 2,6 , to jest na górnej granicy, co zwiękrszyło ryzyko downa do 1:136 :( powiedzial ze na razie mam się nie martwic bo dopiero wyniki biochemii pokarzą czy to ryzyko wzrośnie czy zmaleje, a wyniki są w górnej granicy, ale nadal normy... ale niepokój jak zwykle jest :( poza tym odkrył dość dużego polipa w szyjce :( niby tez mam sie nie martwić bo to nie mam wpływu negatywnego na ciążę, ale sam polip to chyba niepokojąca sprawa, przynajmniej tyle wyczytalam w necie :( i pierwsza diagnoza płci - dziewczyna...... a miał być mój wymarzony synek.... ehhh
Spokojnie nie martw się na zapas, na pewno będzie dobrze
Ja mam jakąś torbiel na jajniku, nie kazali mi się martwić :/

Dzięki dziewczynki za pocieszające słowa. W dupie z tym samochodem, jakbym została samotną matką z dwójka dzieci i trzecim w drodze nie przezylabym tego. Dzidzia chyba mocno się zdenerwowała bo wczoraj ją wyraźnie poczułam. Jeszcze jestem w szoku, widok straszny. Mąż dostał zastrzyk przeciwbólowy a ten drugi nie mógł z siebie słowa wydobyć. Przyznał się do winy bez gadania.

Napisane na E2303 w aplikacji Forum BabyBoom
Wiem co czułaś :( ja ostatnio jak mój mąż ze starszym synem pojechali w 7 godzinną wyprawę to myślałam, że umrę, mgła, mąż bez spania jechał kupe kilometrów i jak pomyślałam, że mogłabym ich już nie zobaczyć to z żalu mało nie padłam to było pół miesiąca temu, wrócili szczęśliwie, ale mąż mówił że mało nie zasną :( nigdy już sami nie pojadą
 
reklama
[emoji23][emoji23][emoji23]

1481011001-1d1mld.jpeg


f2w3skjoapwrgv7j.png
 
Od paru dni non stop mam taką okropną gulę w gardle. Coś okropnego. Nie idzie tego przełknąć.

A ja nie mogę chodzić na zakupy [emoji23] duszno mi się robi i za chwile nie dobrze.

Mój mąż ma teraz tydzień wolnego, bo zapisał się rok temu na rehabilitację - bolal go kręgosłup. Oczywiście od tamtego czasu już dawno mu przeszło , ale skoro i tak czekał to sobie chodzi [emoji38] A my mamy teraz taki super czas, budzimy się razem i spedzamy ze sobą prawie całe dnie . Jak za czasów szkolnych.

f2w3skjoapwrgv7j.png
 
U nas zima na całego! Ja juz rano zaprowadzilam córkie do przedszkola , załapałam sie strasznie przez drogie , a taki mial byc przyjemny spacerek [emoji3] .dzis do pracy na 12 a tak mi sie niechce [emoji53]

Wroniasta- [emoji8] tak jak dziewczyny piszą! Wszystko bedzie dobrze i napewno okarze sie ze dzidzia poprostu troszke wieksza.

Majka_km - strasznie samochód wyglada . dobrze ze nic nikomu sie nie stało. A ludzie to jeżdżą jakby sami na drodze byli!

 
Majka_km6 Boże dobrze,że mężowi nic poważnego się nie stało!!
Wroniasta też myślę,że taki wynik może być spowodowany wielkością malucha, głowa do góry będzie dobrze! A w którym tyg miałaś prenatalne??
Co do porodu to ja się cieszę,że wypada latem,a nie zimą.
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry