reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe Mamy 2016

Piszecie o prawku, Ja miałam się zapisać właśnie w tym roku ale na wieść o ciąży zrezygnowałam.
Raz że stres ogromny i bym się bała o dzidzie a dwa pierwsze 3m u mnie ciąży to horror. Może w przyszłym roku się odważe bo szczególnie mnie nie ciągnie do tego ;)
 
reklama
Już po wizycie :) napisałam w wątku o badaniach i tam też jest foto mojego łobuza, który strasznie się nie chciał ułożyć do pomiarów :)
 
Gabi cieszę się że wszystko dobrze. Kiedy teraz idziesz? Lekarz coś mówił czemu serduszko tak szybko może bić?
 
Wizytę mam 16.12, mam nadzieję że moja pani doktor więcej mi o tym powie. Dobrze że w sumie takie tętno płodu można kontrolowac na każdym usg.
 
Cześć dziewczyny :) Jestem Kasia i cieszę się że znalazłam Waszą grupę :) Staram się przeczytać cały wątek żeby być w temacie :-) Na razie idzie mi całkiem nieźle i bardzo się cieszę widząc jak rosną Wasze fasolki :)

Ja niestety jestem na podtrzymaniu :-(, ponieważ pani doktor znalazła w macicy centymetrowego krwiaka ale mimo tego czuję się całkiem nieźle. Brzuch mnie jakoś strasznie nie boli i na całe szczęście nie plamię... (może ten dziad już się wchłonął ? byłoby super :) )
W piątek mam wizytę i mam nadzieję że w końcu usłyszę same pozytywne rzeczy :)
Może jeszcze przed świętami będę miała prenetalne ? Jak myślicie ?:)
 
Ostatnia edycja:
Kasia prenatalne muszą być między 12 tygodnie a 13t6d a teraz w którym jesteś tygodniu??
Ktoś wie co z galaxią bo zamilkła . Jeszcze któraś była tu ze Szwecji to może jakiś prywatny kontakt mają??
 
reklama
Do góry