reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe Mamy 2016

reklama
Ja też dzisiaj przy tej pogodzie średnio na jeża się czuje, chociaż na szczęście ból głowy mnie ominął. Kulkaa może i u Ciebie jakoś puści :-(
 
Kulka ja mam często taki bol głowy wczoraj tez mnie dopadł mało mi głowy nie rozsadził troszke pomagają plastry chłodzące z Apapu
 
Hej dziewczyny, mnie na szczęście głowa jeszcze nie bolała. Biedulki..
Ale może to za szczęścia bo właśnie wróciłam z USG! ;)
Ogólnie czuje się tak dobrze, że czasem zapominam, że jestem w ciąży.
A dzisiaj widziałam małego gumisia, który już wcale nie jest taki mały.
Ma całe 1,92 cm, serduszko bije 174 razy na minutę, ma rączki i nóżki' i spało na USG ;D
Jest też tydzień starsze ;) Termin znów na 23.06 ;)
 
Heej dziewczyny.
Ja dzisiaj znów plamie... :/ już się umówiłam dzisiaj na 13:15 na wizytę. Płakać mi się chce... dlaczego nie może być wszystko dobrze... po co te wszystkie nerwy i stresy... ehhh... trzymajcie mocno kciuki bo wydaje mi się że bardzo się przydadzą.
 
Roxxi super tort :-D
Kaana gratuluje silnego serduszka :-)

Ja dzis bylam na zakupach j jestem padnieta... a jeszcze praca czeka. :sorry: Mecze sie, mam mdlosci na zmiane z wilczym glodem... Wczoraj po normalnej kolacji zjadlam cale opakowanie chrupek i dwie miseczki lodow :baffled:. Potem byla muszelka. Powiedzialam mezowi, zeby mnie kontrolowal ;-) bo moja silna wola gdzies sie ulotnila i zeby do domu slodyczy nie przynosil. U nas dzis ladna pogoda i jarmarki swiateczne otworzyli, ale nie mam sily zeby po nich chodzic... Ja mam na bol glowy taki mietowy olejek, smaruje nim skronie (zawsze pomagal) ale nie wiem czy mozna olekow eterycznych w ciazy uzywac.
 
Kaana ale dobre wieści :) To już kawał byka tam u Ciebie w brzuszku mieszka hihihih, fajnie że serduszko tak szybko bije. Kurcze u mnie jak ostatnio byłam to biło tylko 110 na minutę :( PaulinaT musi być dobrze, po prostu musi. Pocieszające jest to że bardzo wiele dziewczyn ma plamienia i jest ok. A u Ciebie mocne są te plamienia?
 
reklama
Nie mocne bardzo delikatne i to wygląda tak jakbym miała jednorazowo to plamienie a później już nie ma. Ale wolę to sprawdzic bo jeszcze półtora tygodnia nie wytrzymam. Ale i tak się boję bo jednak obawa przy plamieniu jest zawsze.
 
Do góry