reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe Mamy 2016

reklama
Ja też używałam olejków na brzuch i wyszło mi to dziadostwo pod koniec ciąży i to moment cały brzuch:( ale ja mam tendencje chyba bo na innych częściach ciała też są
 
Ostatnia edycja:
Na brzuch używam mleczka dla ciężarnych z babydream z rossmana. Super nawilża, dobry skład i tani. Rozstępy mam na dole biustu a góra i brzuch zero. Może tam za mało smarowałam ;) nie wiem czemu tylko tam mam a na brzuchu nic.
Roxi tort cudny :)
Fiolka ja mam czerwony plamy od przesuszonej skóry na dłoniach. Zawsze miałam suchą skore ale w ciąży to już masakra.
 
ja oststnio też sie dziwie bo 11 tydz i brzuszek rośnie jak szalony a nie przytylam tylko schudłam na razie , znowu w poprzedniej ciaży od razu przytyłam a brzuszek pózniej było widać.Co ciąża to innaczej poprzednia calkiem innaczej przechodzilam moze będzie synek hihi.
 
roxxie takie zachwyty, że aż wyciągnęłam kompa bo na komórce mi się nie odpala fotka...szacun :) ja ogólnie jestem noga w takich robótkach i strasznie żałuję

niebiesia ja polecam olejek migdałowy lub kokosowy, naturalne, nie drogie a nawilżają genialnie
Ja wychodzę z założenia, że jak ma wyjść to i tak wyjdzie, można minimalizować straty ale to nie ważne czym, bo wszystko nawilży.
W pierwszej ciąży od początku nakładałam mustelle, byłam bardzo sumienna a i tak w 8 miesiącu potrzaskał mi brzuch. Teraz już się smaruję migdałowym, ale nie wierzę, że mnie to uchroni, ale na pewno nie zaszkodzi :)
no i słyszałam, że swędzenie brzucha potrafi nieźle dokuczyć
 
Roxxi, tort jest bossski, gratuluję talentu!

U mnie rozstępy wylazły hurtowo- na sam koniec! A smarowałam sporo i naprawdę różnymi firmami, nie pomogło.

Wczoraj i dziś przyjmujemy gości, intensywny weekend mieliśmy, wreszcie wiedzą już wszyscy przyjaciele i jak to miło- tak widzieć szczerą radość, którą dzielą razem z nami i ze szczerego serca nam kibicują :-)
 
reklama
Do góry