reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe Mamy 2016

Mi jest co drugi dzien niedobrze, zwlaszcza wieczorami Ogolnie czuje sie bardzo slaba. Wczesnie chodze spac i niestety wczesnie sie budze a potem rozmyslam ;-). Mam problemy z trawieniem i chyba uczulenie na kazdy dezodorant ( powiekszone wezly chlonne, po dezodorancie pogarsza sie). Ciezko mi uzywac kosmetykow bo kazdy mi strasznie smierdzi ;-). Ja we wtorek lece do endokrynologa a potem juz z gorki.
Mry albo moze skora zrobila sie wysuszona albo rozciaga sie ;-) Moze byc tez alergia np. na kurz.
 
reklama
U mnie objawy też się zmniejszyły. Mdłości dzisiaj nie mam. Piersi tylko trochę bolą, ale urosły bardzo.
 
Ja nawet ściągnęłam opaski ;) faktycznie lepiej choć wieczorami często czuje się jakbym coś piła :o
Miałyście odbarwienia skóry w ciąży?
 
Ja nie miałam odbarwień a w ciąży chodziłam całe wakacje (rodziłam we wrześniu). Oczywiście nie wystawiałam się na słońce w tym czasie ;) to chyba zależy od indywidualnych predyspozycji. Tak samo jak rozstępy - ja nie mam po ciąży żadnego ale smarowałam się Mustelą od 3 miesiąca. Teraz też muszę kupić bo brzuch już pokaźny.
 
Pochwalę się.
 

Załączniki

  • 1447614497625.jpg
    1447614497625.jpg
    25 KB · Wyświetleń: 54
Ja odbarwien też nie miałam i też rodziłam we wrześniu. Ale niestety Rozstępy mam :-(
 
Odbarwienia mnie na szczęście ominęły ale rozstępy już niestety nie. Mimo mustelli, olejków i innych szamanskich sposobów.
Objawów u mnie brak, może tylko wrażliwość na zapachy jakby wieksza. No i sutki mi zaczynają ciemniec :) Na szczęście biust nie rośnie, w pierwszej ciąży już kupowałam większe staniki.
Za to brzuch mam już niezły: dziś na pobraniu krwi pielęgniarki pytały o płeć ;)
 
reklama
Do góry