reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe Mamy 2016

reklama
Powiedział oczywiście żebym dużo leżała i że gdyby to krwiawienie znowu się pojawiło mam dzwonić. Tą krew miałam rano (nie taka duża ilość). Teraz od jakiś kilku godz czysta wkładka. Dzięki dziewczyny :)
 
Ritnes jesli krawienie sie powtorzy to pewnie ze zasuwaj do lekarza! Niech zrobi usg bo inaczej to mozna sobie wróżyć z fusów. A jak nie to do szpitala polozniczego na izbe przyjec (pod warunkiem ze masz karte ciazy albo jakis inny dowod ciazy np usg).
 
Drogie Mamy czerwcowe... nie wiem w sumie od czego zacząć... nie chciałabym aby któraś z Was źle o mnie pomyślała a potrzebuję trochę pogadać.

Trzymam kciuki za wszystkie Wasze starania i ciąże trwające. Macierzyństwo to piękna sprawa.

Sama jeszcze nie wiem czy do Was dołączę, ale bardzo się boję, że tak. Wiem myślicie pewnie, że głupia bo dzidziuś to skarb. Wiem, że tak jest, ale to nie znaczy, że nie mogę się bać.
 
reklama
Do góry