reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe Mamy 2016

reklama
Hej dziewczyny, i ja sie do Was przylacze. Mam 36 lat, to jest moja druga ciaza, pierwszy przestala sie rozwijac i w 9 tyg mialam niestety zabieg. Teraz jestem dobrej mysli:tak:




f2w3csqviallii8i.png
u
 
Ostatnia edycja:
Witam Was. @ miala byc 17.10. 5 dni wczesnirj test negatywny. Wczoraj zrobione 2 testy, blade kreski, ale sa. Dzis powtorzylam nadal blada kreska. Mam 39 lat i to moje pierwsze dziecko. Termin wg kalkulatora 24.06.2016. Boje sie troche zrobic bete, ze to tylko zludna ciaza.
 
Witajcie! :) Zgodnie z @ jestem w 5t4d ciąży. Sama nie mogę w to jeszcze uwierzyć, bo jeden jedyny raz zdarzyła nam się z M chwila nieuwagi i to wystarczyło. Pierwsze USG pokazało jedynie pęcherzyk, więc czekam niecierpliwie do następnej wizyty 26.10.
 
Moje blade kreski stały się pięknym pęcherzykiem ciążowym w trakcie pierwszego USG :) ponoć liczy się nawet cień cienia drugiej kreski, więc trzymam kciuki!;-)

Witam Was. @ miala byc 17.10. 5 dni wczesnirj test negatywny. Wczoraj zrobione 2 testy, blade kreski, ale sa. Dzis powtorzylam nadal blada kreska. Mam 39 lat i to moje pierwsze dziecko. Termin wg kalkulatora 24.06.2016. Boje sie troche zrobic bete, ze to tylko zludna ciaza.
 
Mi w dniu @ wyszła praktycznie niewidoczna, następny dzień była ale blada . Beata wyszła:)
polecam zrobić bo na testy szkoda kasy wywalać ;)
 
Mi w dzień @ wyszły dwie tłuste krechy. W poprzedniej ciąży dwa dni po spodziewanej @ były blade. Dopiero trzeci test po kilku dniach był mocno widoczny. Teraz nie było cienia wątpliwości ;)
Bloodyflower moje blade kreski mają teraz 11 miesięcy i nie ma co się sugerować blade czy tłuste krechy ;)
Witam nowe mamusie :)
 
reklama
Do góry