reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe Mamy 2016

Hej ale nas tu dużo nie umiem się połapać ;)
My na pierwsze czekaliśmy 2 lata wtedy miałam problem z hormonami teraz udało się po 8miesiącach ale też pod kontrola i z lekiem:/ ech nie umiem chyba inaczej mimo że młoda jestem :rolleyes:
 
reklama
hej Kobietki ;-)
ale dzis sie okropnie czuje od rana wymioty i to żółcią nie mam sily i ochoty nic zjesc a wiem ze musze :no:też was męczą wymioty?
 
Pkowalska współczuje ci tych wymiotów. Ja dalej nie czuję żadnych objawów, może jeszcze za wcześnie
 
Mnie wlasnie mdli... zastanawiam sie czy to wczorajsza pizza na kolacje (nie moglam sie powstrzymac) ;-)
rysia420 u mnie odwrotnie. Drobna jestem i zawsze marzlam a teraz wciaz mi za goraco :-)
 
Chciałam zapytać czy wśród Was jest może jakaś z krwiakiem ? Mam już jednego synka ( 11 lat), trzy lata temu niestety poroniłam w 9 tygodniu, miałam krwiaka i niestety maleństwo nie rosło :( Teraz byłam u lekarza kilka dni temu, na USG wyszedł pęcherzyk, ale obok niestety znowu krwiak ( prawie dwa razy taki jak pęcherzyk ). Kolejną wizytę mam dopiero 30 października. I znowu dopadł mnie ten stres :((
 
Ritnes ja nie miałam ale koleżanka miała. Całą ciąże leżała plackiem i miała pare razy krwawienia z tego krwiaka ale mała do terminu wytrzymała ;)
Mnie mdli ale nie wymiotuje ( jeszcze). Udało się i będę miała usg :)
 
reklama
Ritnes, ja w poprzedniej ciazy mialam krwiaka znalezionego w 7 tyg. Lezalam przez dwa miesiace i sie wchlonal ladnie. Potem uslyszalam ze krwiak 30 mm to pikus i powinnam byla tylki prowadzic spoczynkowy tryb zycia a nie lezec plackiem. Jak bylam pozniej w szpitalu to na sali mialam dziewczyne z 21 cm krwiakiem w 20 tyg i szczesliwie donosila ciaze :-)
Tak wiec nie jest to takie straszne, ale trzeba ostroznie ze soba. Wszystko zalezy czy duzy krwiak i w ktorym miejscu. Moj nie odcinal doplywu krwi do zarodka.
 
Do góry