reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe Mamy 2016

Dzięki Judy38 za odp :) Lekarz póki co kazał mi się oszczędzać, ale nie zabronił chodzić. I ten czas, który się tak okropnie wlecze jest najgorszy. Na niczym nie potrafię się skupić i ciągle tylko myślę co tam w środku się teraz dzieje. Staram się być dobrej myśli, ale nie jest łatwo. Gdy z pierwszą ciążą tak wszystko super, książkowo poszło , to myślałam że tak jest zawsze :( A kurcze taka masakra dwa razy pod rząd.
 
reklama
Fiolka mnie tez wymioty już od 3 tygodni męczą chociaż zdarzają sie dni ze nie wymiotuje już sie cieszę ze przeszło a na drugi dzień obejmuje kibelek[emoji6]
 
Heej ;) Mam na imię Ewelina . Termin porodu wstępnie mam na 11 czewca ;)) Fajnie że jest nas tu kilka i będziemy razem przed ten piękny dla nas czas ;)) Pozdrawiam.
 
Wlasnie wrocilam od lekarza bo od wczoraj strasznie pobalo mnie gardlo okazalo się że mam zapalenie gardla i lekarka powiedziala ze dobrze ze przyszlam bo dwa dni i angina murowana. Tyle ze dostalam antybiotyk ;( Dziewczyny macie jakies doświadczenie z antybiotykiem na takim wczesnym etapie ? Nie zaszkodzi to dziecku ?
 
reklama
Witaj [emoji1]powiedziałaś lekarce ze jesteś w ciąży ? Jeśli tak to chyba wie co robi przepisując ci antybiotyk. Doświadczeń na ten temat nie mam bo to moja pierwsza ciąża jeszcze na szczęście żadne choroba mnie nie zlapala
 
Do góry