reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe Mamy 2016

Jagódka trzecie dziecko to spore wyzwanie ;) ja mam 11 miesięczną księżniczkę i nie będzie czasu za dużo myśleć bo ona nie da :)
Ania spokojnie jest jeszcze wcześnie nawet jak nie będzie serducha to nic złego .
 
reklama
Właśnie zdałam sobie sprawę jak wielkim przekleństwem jest moje zwolnienie lekarskie ;) mam aż za dużo wolnego czasu i nie robię nic innego jak myślenie o ciąży i o tym czy wszystko jest dobrze, co mogłabym jeszcze zrobić, żeby było lepiej, itd. Jeszcze mieszkam w innym niż moje miasto rodzinne, więc bliskich wszystkich mam daleko, a mój mąż ma niestety taką pracę, że do domu wraca raz na kilka dni albo co 24h. Musicie mi więc wybaczyć, że mi odwala ;)
 
Ania nie tylko tobie odwala[emoji1]chyba każdej z nas ja mam podobnie ciagle sie martwię i mam jakieś głupie uczucie ze może mi sie nie udać czasami aż płakać mi sie chce ale to chyba hormony [emoji8]
 
Mam pytanie. W przyszly poniedzialek chca mnie wyslac zawodowo samolotem na spotkanie. Lot trwa tylko 1,5 godziny ale mam leciec o 7:00 i wrocic poznym wieczorem. Taka jest polityka firmy. Wczesniej nie bylo z tym problemu ale teraz troche boje sie bedac w ciazy... Termin u lekarza mam dopiero we wtorek a do piatku 23.10 mam sie zdecydowac. Co byscie zrobily na moim miejscu?
 
Happy latałam w ciąży samolotem i problemu nie było a córa zdrowa. Tylko leciałam na początku 6 miesiąca i nie wiem jak to w pierwszym trymestrze.
Roxxi to raczej się zrzecze skoro wie że nie jego. Przecież alimentów by płacić nie chciał ;)
Ania nic nie możesz zrobić lepiej. Jedynie nie dźwigać itp. Reszta jest zupełnie po za naszymi możliwościami :)
 
Z tego co wiem, to nie powinno się latać po 36tc czy 34tc, wcześniej, jeśli ciąża rozwija się prawidłowo - nie ma plamień, nie odkleja się łożysko itd to można latać
 
Hej, powtórzyłam dzisiaj betę, ostatnio robiłam w zeszłą środę. Wzrosła do 1087, z tego co sprawdzałam na kalkulatorach to przyrost jest prawidłowy. Powiedzieliśmy też dzisiaj teściom, jutro idę uświadomić moją mamę, a w czwartek do lekarza. Tylko po potwierdzenie ciąży, bo nie wiem czy w 5tyg zobaczę coś więcej. I szukam gina w niemczech do dalszego prowadzenia...
 
reklama
Podobno w pierwszym trymestrze nie powinno sie latac samolotem ze wzgledu na duze przeciążenia. Ja bym nie leciala. Z kolei w 3 trymestrze nie wszystkie linie lotnicze chca brac na pokład.
 
Do góry