reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe Mamy 2016

reklama
Kochane Mamusie, jestem już po wizycie i muszę przyznać, że czuję się spokojniejsza... Pęcherzyk ciążowy rośnie i chociaż wciąż jest to bardzo wczesna ciąża, widziałam już moje 0.13cm Maleństwo!
 
Jedyne co mnie zdziwiło, to to, że mam podane dwa różne "wieki ciążowe". Ten na podstawie @ - 5t5d i ten na podstawie średnicy pęcherzyka, który wynosi 6t2d. Jak się w tym połapać? :szok:
 
Ponoć bardziej wiarygodny jest ten z usg :) z pierwszych tygodni bo później każdy zarodek inaczej bo każdy rodzi się z inną wagą itp. Na początku jednak wszystko rozwija się podobnie :) bądź spokojna jest dobrze.
 
Rysiu Ty już zdążyłaś odpocząć ;-) - Twoje młodsze dziecko jest starsze niż moje, ja pół roku temu dopiero wróciłam do pracy, ale rozumiem Cię, nie jest kolorowo..:sorry:
 
reklama
Dziewczyny widze ze z wpadki to nas wiecej jest . Jagodka mamy dzieci w podobnym wieku . Moja corcia w przyszlym roku konczy 6 lat . Dziewczyny boje sie ale jestem szczesliwa . Wogole to wiesniara ze mnie Iza mam na imie .
 
Do góry