reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe Mamy 2016

reklama
Witam :) tak zapytam ... Wiem ze zalecane jest by brać w ostatnim trymestrze tran . Ja akurat kupiłam olej z wątroby rekina, jednocześnie biorę witaminy. Wiem ze w oleju tez jest witamina D. Zastanawiam sie czy bierzecie obie rzeczy na raz ? I czy zbyt duża dawka witaminy D nie jest szkodliwa
 
Elianna u mnie nic ciekawe, oprócz tego, ze znów dopadło mnie przeziębienie, walczę z nim i się wkurzam, bo w końcu piękna pogoda a ja kiszę się w domu i zastanawiam, czy nie wyjsć na spacer.

A mam jedna ciekawostkę ;) Dzidziuś trochę inaczej zaczął się ruszać, juz tak nie kopie, a rozpycha się, czuje jakbym miała wielkiego robaka w brzuchu hehe ;)
 
Mój maly pasożyt też się rozpycha :D Ale niestety dalej czuję, że jest niewlaściwie ułożona. Czekam z niecierpliwością aż skieruje swój piękny łebek w dół :D

Madzia może napisz do Mujer, żeby Cię dodała do tematu zamkniętego, bo Ty się na forum udzielasz, a tu mało kto jest! :) Tam cały czas coś się dzieje :)
 
PaulinaT ja wyczuwam na bokach pupke i glowke... dlatego wiem ze jeszcze sie nie przekrecil...
Ale jeszcze czas jest.
Na prywatnym napisalam o mojej siostrze. Na ostatnim usg (30 tydzien) dzidzia lezala juz glowka w dol... a teraz 34 tydzien znow sie przekrecila.. lekarz powiedzial ze ma 3 tygodnie zeby cos sie zmienilo... inaczej bedzie miec cesarke

Napisane na SM-C115 w Forum BabyBoom
 
Elianna dziękuje za sugestie, juz napisałam do Mujer, mam nadzieje, ze mnie dopisze do listy :)

Jak czuje mojego Bobasa po bokoch, po prawej i lewej stronie to wiem, ze leży sobie poprzecznie. A zdarza sie, ze czuje, ze gdzieś mi gmera na dole, tak nisko, albo prawie przy żołądku i wtedy wiem ze leży, albo główka albo pupą do dołu (tego nie umiem odróżnić ;) moj lekarz mowi, ze do samego końca Bobas moze sie odwrocić, także nie ma co sie zamartwiać :)
 
Tak happy widziałam o tej Twojej siostrze:) ja wiem ze jeszcze jest dużo czasu, ale chodzi mi tylko o to że ja nie mam pojęcia jak moj dzidziuś leży. Bo serio ja go czuje wszędzie.
 
reklama
czesc dziewczyny, ja mam termin na sierpien ale mam takie pytanie do Was, jakie karuzele nad lozeczko i jakie maty edukacyjne polecacie? ja mam katalog fisher price tylko i ciezko mi znalezc cos innego, bede wdzieczna za opinie :)
 
Do góry