reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Czerwcowe kreski ❤️

Dziewczyny, a co sądzicie o stosowaniu tego lubrykantu? Używała któraś? Zamówiłam z nadzieją, że tym razem z jego pomocą, uda się szybciej niż te pół roku jak poprzednio... Teraz się zastanawiam czy już mi całkiem nie odbiło, że uwierzyłam w magiczną moc tego żelu 😄 ale jak to mówią: "nadzieja umiera ostatnia"
Ja miałam problem z suchością. I po pierwszym cyklu z użyciem tego żelu zaszłam... I być może to był przypadek akurat, a może suchość u mnie rzeczywiście była jakąś barierą. Bo serio. U mnie sahara.
dlatego osobiście polecam
 
reklama
Ja miałam problem z suchością. I po pierwszym cyklu z użyciem tego żelu zaszłam... I być może to był przypadek akurat, a może suchość u mnie rzeczywiście była jakąś barierą. Bo serio. U mnie sahara.
dlatego osobiście polecam
ja też mam własnie problemy z suchością i głównie po to używam tego żelu
 
W każdym razie @997tennumertoklopoty bardzo mocno trzymam kciuki za dzisiejsze wyniki, wszystkie moje myśli płyną dziś do Ciebie ♥️ chciałabym wierzyć, ze już dość wycierpiałas i teraz los się do Ciebie uśmiechnie. Nie wcinam się już, wrócę do Was po 19, napisz koniecznie jak tylko dostaniesz wyniki ♥️

Przy okazji skoro już tu jestem, wielkie gratulacje @nindziaa 🥰 rośnijcie zdrowo ♥️ oby za Tobą posypała się fala kresek ✊🏻😊😊
 
na tym ostatnim zdjęciu jakby coś tam przebijało
Wszystkie 3 zdjecia są po min, 3 min i ostatnie przed 5 min...i coś widać, ale myślę, ze to fabryczna . Za to po Twoich testach zapaliło się światełko nadziei 🤣😅
Tym bardziej, że wykres nic nie zdradza narazie.
 

Załączniki

  • Screenshot_20230602_121632_Flo.jpg
    Screenshot_20230602_121632_Flo.jpg
    122,4 KB · Wyświetleń: 47
Ja miałam problem z suchością. I po pierwszym cyklu z użyciem tego żelu zaszłam... I być może to był przypadek akurat, a może suchość u mnie rzeczywiście była jakąś barierą. Bo serio. U mnie sahara.
dlatego osobiście polecam
Przypadek czy nie, ale się udało 🙂 jeśli tylko nie szkodzi to myślę, że warto próbować 🙂
 
reklama
Do góry