reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Czerwcowe kreski ❤️

reklama
Mam pinki jeszcze, ale pomysłałam, że jest jeszcze czas by je zużyć. Narazie nasikam sobie jeszcze wieczorem, tych pasków mi nie szkoda (w paczce 20 szt-można szaleć)😄😁
haha, ja im więcej testów mam w domu tym więcej ich robię 😂 myślałam, że te premomy na długo starczą, ale ewidentnie rosnąca ilość testów zmniejsza ilość rozsądku xd
 

Załączniki

  • Screenshot_20230602_122952_Flo.jpg
    Screenshot_20230602_122952_Flo.jpg
    156,5 KB · Wyświetleń: 39
  • Screenshot_20230602_122940_Flo.jpg
    Screenshot_20230602_122940_Flo.jpg
    159,3 KB · Wyświetleń: 38
  • Screenshot_20230602_122933_Flo.jpg
    Screenshot_20230602_122933_Flo.jpg
    156,8 KB · Wyświetleń: 38
Raczej wcześniej spadek był albo jakiś zygzak albo nie wiadomo co.
ok faktycznie
pytam, bo wiem że coś takiego jak spadek implantacyjny wcale nie jest potwierdzone i nie można się tym sugerować, ale u mnie w szczęśliwym cyklu miałam taki spadek (po czym później temperatura szła już tylko w górę), a np. teraz kiedy nie było ciąży, to spadku po owulacji nie miałam żadnego 🤔
 
reklama
Dziewczyny a jaki termometr polecacie do mierzenia temperatury? Kupiłam jakiś elektroniczny w aptece, niby miał być do kontroli owu, ale chyba trafiłam na jakąś dziadówę, bo gnojek jeden mi pokazuje temperaturę 34*C 😂
ja polecam termometr firmy microlife, ważne aby pokazywał 2 miejsca po przecinku
i pytanie zasadnicze - gdzie mierzyłaś tą temperaturę i czy robiłaś to poprawnie? 😅
 
Do góry