reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Czerwcowe kreski ❤️

reklama
Jestem tam 😅 Ale czytam Was, czekam aż tam zawitacie xd Mało się dzieje na tamtym wątku :( Nuda, nie ma z kim pisać o kupie i pierdołach 🤣🤣🤣
AAAA dobra dobra to grzej nam tam ławe
Asian American Dance GIF by NETFLIX
 
Ok :) dam znać tutaj w takim razie jak coś ciekawego będzie :) jeśli chodzi o paradę smoków to jestem pechowa, bo za każdym razem jak byłam to padało… ale teraz weekend zapowiada się piękny i słoneczny!

Aż zastanawiam się nad umyciem okien i wypraniem firanek…. Jak pierzecie firanki to wieszacie je mokre żeby się same rozprostowały? Czy prasujecie albo suszycie w suszarce?
ja wieszam mokre i prasuje parownica 😊 polecam, dużo szybciej niż żelazkiem 😂
 
O kurka widać - megaaa😍😍😍 t
To u mnie pewnie nic z tego cyklu nie będzie bo ja ovu przypuszczalnie 15 dc i mam 25 dc. A pokaż ten poranny, co na nim było widać.
ten poranny dałam staremu do obejrzenia, bo chciał i mu mówię: ‚Ty nie zobaczysz, ale ja widzę xd’ i oglądał, profesjonalnie pod światło pod różnymi kątami, ale się nie dopatrzył xd
 
Witam Was Dziewczyny.
Tak na wstępie .Ja nie jestem już staraczką (dwoje dzieci na pokładzie) .Przeglądając Wasz temat zauważyłam, że na tapetę wszedł temat docenta Milewicza. Ja Wam go bardzo polecam .Właśnie dzięki niemu mamy naszą dwójkę.Fakt przysypia na wizytach ( przemęczenie i cukrzyca), ale jest rewelacyjny jeżeli chodzi o pomoc w zajściu w ciążę i później w trakcie jej prowadzenia .Zleca dużo badań to fakt, ale chce wszystko sprawdzić . Jest na prawdę specem od prowadzenia trudnych ciąż . To facet , który poświęcił się swojej pracy. A i jeszcze dodam, że szczęśliwe zakończenia są w moim przypadku po 5 poronieniach.
Pozdrawiam
 
reklama
Do góry