reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Czerwcowe kreski ❤️

reklama
Nam się idealnie udało umówić męża na badania nasienia a mnie na wizytę u nowego gina na 5 lipca
😅
nie będziemy musieli jeździć 2 razy
 
nie przepraszaj! Po to jest to miejsce, czasem jest wesoło, a czasem trzeba się wyżalić, żeby było lżej. Trzymam kciuki najmocniej jak się da za Ciebie, żebyś wjechała na marcowe mamy jak dzik w żołędzie 🤞🏻❤️😁
Jak mam tam wjechać to tylko jeśli uda mi się was pociągnąć za sobą ❤️
Omg, chyba nie ma tu bardziej stękającej ode mnie 🙈
Chce jednak trochę pozytywniej w tym żyćku pomyśleć, nastawic się.
Myślałam, że przy tych lekach się uda, pokładałam w nich nadzieję. A to ostatni miesiąc z lekami, potem konieczna przerwa.
Także został nam Cipiec👌.
Bardzo mnie ten cipiec rozbawił 😂
@Kotciara tule. Jęcz ile chcesz, płacz i się wkuriwaj. Masz prawo. A mam nadzieję, że i tak na koniec czeka Cię pozytywny test ciążowy.
Dziękuje ❤️ ja może jestem jeszcze ślepą optymistką ale naprawdę chce wierzyć, że nas wszystkie on czeka 😔
 
Jak mam tam wjechać to tylko jeśli uda mi się was pociągnąć za sobą ❤️

Bardzo mnie ten cipiec rozbawił 😂

Dziękuje ❤️ ja może jestem jeszcze ślepą optymistką ale naprawdę chce wierzyć, że nas wszystkie on czeka 😔
Cipiec dla cipek niech łaskaw będzie, niech się objawia w dwie kreski na teście 🤭
 
ja swojego tak leciutko musiałam naprostować, ale minimalnie, a jak wychodzimy gdzieś na jakąś imprezę to sam się mnie pyta w co ma się ubrać xd ogólnie nie ma tragedii w jego ubiorze, ale czasami wpada na jakieś poronione pomysły, w stylu ‚trzeba porobic przy domu? Koszula bedzie do tego idealna!’ xd

Mój przez to ma więcej ubrań roboczych niż takich na codzień 😜
 
reklama
Do góry