reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe kreski ❤️

reklama
można, ale jak dziewczyny nie przyjdą z powrotem tu pisać to cieżko będzie :D
Musimy wyciągnąć 1 zbiorową i podstawową lekcje. Nasza dobra rada, nasze zdanie i nasza opinia powinna zostać wyrażona w taki sposób aby nie urazić bohaterki pytania , nie traktować jej protekcjonalnie, ani jak bezrozumne dziecko i pozostawić jej przestrzeń na przemyślenie opinii innych, własnych odczuć i opinii lekarza i wyciągnąć własne wnioski. Musimy się nauczyć, że jeśli kimś targają mocne emocje, to taka osoba musi mieć chwilę na przetworzenie danych i podejść do tego spokojnie.
Ja wiem, że doświadczenie doświadczonych dziewczyn jest na wagę złota, ale zbiorowy zlot "aktualnie ciężarnych" na tym wątku z opinią bez prośby o nią, może być w sytuacji trudnej odebrany nie jako podanie ręki, tylko jak zbiorowe uderzenie.
No takie wnioski mi się nasuwają z ostatnich tygodni 🤷‍♀️
 
Musimy wyciągnąć 1 zbiorową i podstawową lekcje. Nasza dobra rada, nasze zdanie i nasza opinia powinna zostać wyrażona w taki sposób aby nie urazić bohaterki pytania , nie traktować jej protekcjonalnie, ani jak bezrozumne dziecko i pozostawić jej przestrzeń na przemyślenie opinii innych, własnych odczuć i opinii lekarza i wyciągnąć własne wnioski. Musimy się nauczyć, że jeśli kimś targają mocne emocje, to taka osoba musi mieć chwilę na przetworzenie danych i podejść do tego spokojnie.
Ja wiem, że doświadczenie doświadczonych dziewczyn jest na wagę złota, ale zbiorowy zlot "aktualnie ciężarnych" na tym wątku z opinią bez prośby o nią, może być w sytuacji trudnej odebrany nie jako podanie ręki, tylko jak zbiorowe uderzenie.
No takie wnioski mi się nasuwają z ostatnich tygodni 🤷‍♀️
Ja nie uważam, żeby opinia pt "ja bym nie brała duphastonu" lub "nie wierzę w pęcherzyk przy becie 150" była jakoś niewyważona. Nie wiem jak mam bardziej empatycznie to powiedzieć...
 
Czy możliwe że po clo wydłużył mi się cykl? Powinnam już mieć okres a tu nawet żadnych objawów nie widać, zwykle tak 5 dni przed zaczynają boleć mnie piersi, brzuch i ogólnie cały wachlarz dolegliwości
Tak może wydłużyć
Cześć dziewczyny. Weekend nam zleciał dość przyjemnie. Ja dziś 6 dzień po zastrzyku i 5 dpo. Biorę duphaston. Myślicie, że jak w następnym tyg w poniedziałek zrobię test i wyjdzie negatywny to mogę ze spokojem odstawić duphaston? To będzie 13 dzień po zastrzyku i 12 dpo
Myślę, że możesz odstawić. Choć najlepiej by było żebyś zrobiła bete i wtedy odstawiać. A jak lekarz ci zalcał brać dupka?
 
Hej dziewczyny czy któraś z was piła siemię lniane lub wiesiołka na poprawę śluzu. Bo tak w sumie po tym niskim estradiolu doszłam do wniosku, że faktycznie ciężko u mnie zaobserwować ten śluz w trakcie owu. Jeśli tak to jak braliście i czy wam pomogło?
Tak, po wiesiołku mam mega dużo śluzu. A po witaminach A+E to się ze mnie lało dosłownie ;)
 
reklama
Musimy wyciągnąć 1 zbiorową i podstawową lekcje. Nasza dobra rada, nasze zdanie i nasza opinia powinna zostać wyrażona w taki sposób aby nie urazić bohaterki pytania , nie traktować jej protekcjonalnie, ani jak bezrozumne dziecko i pozostawić jej przestrzeń na przemyślenie opinii innych, własnych odczuć i opinii lekarza i wyciągnąć własne wnioski. Musimy się nauczyć, że jeśli kimś targają mocne emocje, to taka osoba musi mieć chwilę na przetworzenie danych i podejść do tego spokojnie.
Ja wiem, że doświadczenie doświadczonych dziewczyn jest na wagę złota, ale zbiorowy zlot "aktualnie ciężarnych" na tym wątku z opinią bez prośby o nią, może być w sytuacji trudnej odebrany nie jako podanie ręki, tylko jak zbiorowe uderzenie.
No takie wnioski mi się nasuwają z ostatnich tygodni 🤷‍♀️
To może w ogóle nie wyrażajmy własnych opinii - nigdy nie wiadomo kogo co akurat urazi.
Mnk uraziło nazwanie mnie hejterka za mówienie prawdy i podsyłanie konkretnych źródeł.
Także mi się po całej akcji szczerze odechciało udzielać.
 
Do góry