reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe kreski ❤️

Ja niestety muszę się pilnować z lekami... Dokładnie szacować owulacje.
Więc ni chu nie mogę odpuścić myśli. Bo jak nie będę brała leków i zajdę, to bankowo poronię po raz enty.
Ale chce chociaż głowę wyczyścić z jednej rzeczy związanej ze staraniami i padnie na forum.
Ale pewnie będę czytać tak czy siak 😅
pewnie, rozumiem. Ja brałam metformine, ale ją samozwańczo odstawiłam, bo miałam dość. I doszłam do wniosku, że miałam taki mały odchył w wynikach, ze nie będę tego brać (nie polecam nikogmu takiego zachowania).
Biorę już tylko euthyrox.
 
reklama
ja akurat od 8 lat nie mam już taty💔 ale pewnie dla teścia coś ogarniemy, tylko my raczej idziemy w prezenty typu dobra whiskey😅 także dla faceta zawsze polecam flaszkę 😂 ale jak Twój tata lubi to jest masa gadżetów typu kubki, długopisy itp jakieś takie miłe pierdoły
Bardzo mi przykro 😔
Nie będę ojca rozpijać, nie dostanie alko 😂
 
nie słyszałam nigdy o tym i szczerze to myslę, ze to ma taki sam wpływ jak leżenie z nogami w górze
Popieram musi to być wierutna bzdura.
Przynajmniej 2 moich dzieci powstało w czasie, gdy z mężem uprawialiśmy sex conajmniej 2x dziennie i częściej i prawie do samego porodu. Więc dla mnie "wymysł" ale weryfikujmy każdą "głupotkę" bo gdy ewidentnie "łatwo" stworzenie potomka nam nie idzie - gotowe jesteśmy zastosować się do każdej takiej "bzdurki" tak na wszelki wypadek. 😄😉😁
 
reklama
Jajniki mnie tak bolą.... I jestem ciekawa bo niby owucje powinnam mieć jutro a zapomniałam testów owu kupić a nie chce mi się lecieć najwyżej pójdę zrobić progesteron 27.czerwca to będzie 26 dzień cyklu. Czy myślicie żeby zrobić później?
 
Do góry