reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

CYCOMANIA,czyli wszystko o karmieniu piersią

...mała znalazła nową rozrywke - drapanie mnie w brodawke podczas jedzenia.
jak je to rączką kombinuje jakby tu jeszcze wpakowac dodatkowo paluszek w dziobek. a ze jej nie wychodzi to drapie, mam juz kilka porzadnych strupów. a jak jej próbuje przytrzymac lapke albo odsunąc to sie okropnie wkurza i wyma****e rączką ze złości jak głupia i drze sie niemiłosiernie - złosnik mały

Famme a moze spróbujcie to nagrac (??) oglądając nagranie po latach bedzie z tego wiele radosci :-D
 
reklama
Hej dziewczyny :) , mam pytanko mój synek od początku przesypiał noce bardzo ładnie a od jakiegoś czasu budzi się co trzy godziny ja już normalnie sił nie mam wstawać ;) , i tak myślę czy by mu nie podać mleczka na noc z butki pewnie któreś z was tak robiły dlatego chciałam się zapytać czy jak dałyście mleczko to jak dziecko obudziło się w nocy to dałyście cycka czy jak? Mały pije bebilon pepti jak idę do szkoły w weekendy a tak to jest cały czas na cycku ;) . I ile razy wasze maleństwa jedzą w ciągu dnia? Licząc zupkę i jakiś deserek czy coś ;) . Pozdrawiam
 
moze masz tak jak u mnie mala zasmakowala flache i ryk wrzask za butla byl i odrzucila cyca.

co do owocow to moja tez jablka nie chce pluje na metr w ogole owocow nie je i nie wiem jak jado tego zmusic.

femme nagraj to koniecznie ja oplulam monitor jak to czytalam a wyobraz sobie jak siare jej zrobisz za dwadziescia kilka jak Emilka sie chajtnie a ty jej mezowi zapuscisz ten filmik
 
A u nas są dni i noce cycowe a inne jest be,a potem kilka dni cyc be,a inne mniam mniam.Jakoś żyjemy.
Jabłuszko jest absolutnie be,potrafi plunąć na drugi koniec kuchni.
Przechodzi w formie deserku misiowy sad czy coś takiego nestle (takie kubeczki,czteropak),jabłko z bananem i dosypanym sinlaciem.
I moja też wsadza palucha do buzi,jak cycolimy:eek:
 
reklama
Do góry