reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

CYCOMANIA,czyli wszystko o karmieniu piersią

reklama
A ja nie wiem z tą moją Niuńka:sorry:Np. dziś nad ranem cyc,potem po 10 ok.100ml sinlaca (krzyczała,żeby dawać szybciej) i taka obżarta,że dopiero o...19 possała i to całe 3 minuty(od 19.09 do 19.12) i śpi z miną obżartego smoka.Cały dzień nawet przytulić do cycka się nie dała.Miseczka sinlaca daje power na caly dzień.A ja mam cycki jak kamienie,rękami z bólu nie mogę ruszać:zawstydzona/y:Kolejny dzień taki.
 
Gabi - a może ona poprostu odrzuca już pierś???? mój Maks tak właśnie robił jak miał jakieś 7 -8 mies nie chciał piersi w dzień, tolerował ją tylko wieczorem, w nocy i nad ranem a potem to już tylko rano i tak sam zakończył karmienie piersią
 
No to,mam ją udusić???Nie mogę jej odstawić,bo ma niedobór imunoglobulin,niektórych w ogóle jej organizm nie produkuje:-(Jakbym jej nie karmiła to by było bardzo źle.Mam nadzieję,że z tego wyrośnie(jak starszak).Ale plan był karmić 2 lata:zawstydzona/y:
Gówniara,no:-p
 
Mój starszak też tak sam zakończył karmienie,ale miał 13,5 miesiąca.I wtedy...zaczęły sie kłopoty.Biegunka trwająca 2 lata,10 kup dziennie to było minimum.Nie róśs,spadał na wadze.Horror.Dopero jak mu te immunoglobuliny podskoczyły to zaczęło sę normować.
Niuńka już sie kilka razy próbowała sama odstawić:szok:wolała nic nie jeść,tylko smoka ssać.Konsultantka laktacyjna nas ratowala.No,ale teraz jak sie naje czym innym tod.blada jednym słowem:sorry:

Masz rację,idę jej wlać:rofl2:
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
No to,mam ją udusić???Nie mogę jej odstawić,bo ma niedobór imunoglobulin,niektórych w ogóle jej organizm nie produkuje:-(Jakbym jej nie karmiła to by było bardzo źle.Mam nadzieję,że z tego wyrośnie(jak starszak).Ale plan był karmić 2 lata:zawstydzona/y:
Gówniara,no:-p
może to przejsciowe- nie siej paniki narazie bo twoja Ania ma w nosie wszystkie normy- sama wiesz o tym najlepiej
plan jest na dwa lata i bedą dwa lata,
na bank zassie sie znowu, - poza tym w nocy jescze karmisz, a to sporo przecież
a może zęby jakies?????

-----------------------
wymądrzam się na cyckowym a sama karmiłam krótko
 
reklama
Ja tam żadnych zębów nie widzę.Zadowolona z życia jest.I w nosie ma,że matke cycki booolą,że zdrowie,że normy żywieniowe:eek: Poradzi se kobita w życiu znaczy się.
 
Do góry