reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

CYCOMANIA,czyli wszystko o karmieniu piersią

reklama
poproszę sposób na te grillowane banany, bo aż mi ślinka cieknie:-D
Banana w skórce wrzucasz na grilla opiekasz z 2 stron na czarno(dosłownie) chodzi o to żeby był gorący w środku nacinasz skórę wzdłuż rozchylasz i posypujesz pokruszoną czekoladą(dobra jest zwykła milka ale jak ktoś woli to może być gorzka)ona się topi i gotowe wersja dla dorosłych wlewasz jeszcze do środka adwokat jak mówi mój ślubny"urywa głowę" Smacznego!!!
 
a ja znam inny sposób na banany:
banana przekrajamy wzdluz, nakłuwamy widelcem, polewamy ulubionym likierem - opcja, kropimy cytryną, polewamy miodem i posypujemy cynamonem i do piekarnika na pare minut,
potem mozna polac sosem zrobionym z joguru naturalnego z cukrem waniliowym i cytryna
 
a ja znam inny sposób na banany:
banana przekrajamy wzdluz, nakłuwamy widelcem, polewamy ulubionym likierem - opcja, kropimy cytryną, polewamy miodem i posypujemy cynamonem i do piekarnika na pare minut,
potem mozna polac sosem zrobionym z joguru naturalnego z cukrem waniliowym i cytryna
Super opcja całoroczna!!! Tylko dla mnie zakazana:-:)-:)-:)-(
 
a ja mam kryzys laktacyjny 3 miesiąca pije heratki na wspomaganie masuje cyce i małą przystawiam dzis wieczorem karmi bo po nim mam pokam...ech trzymajcie kciuki! moja dieta teraz wzbogacona i dbam by duzo jesc i pic
 
a ja mam kryzys laktacyjny 3 miesiąca pije heratki na wspomaganie masuje cyce i małą przystawiam dzis wieczorem karmi bo po nim mam pokam...ech trzymajcie kciuki! moja dieta teraz wzbogacona i dbam by duzo jesc i pic
Ja też mam wrażenie że pokarmu mam mniej.....:-:)-( jeszcze 2 miesiące dociągnąć. Lecę po karmi , a może te nasze pyszczki więcej jedzą... trochę się martwię bo w nocy nie karmię tylko o 5.30 wczoraj myślałam że pierśi mi wybuchną a dziś już nie i rano była tak głodna że dwa cycki objadła a wczoraj tylko jednego...jak nie urok to sraczka.Tak chciałam żeby przespała całą noc... a teraz mam wrażenie że to nie był najlepszy pomysł bo laktacja wybiła mi się z ustalonego rytmu:-:)-:)-(
 
adusia na ten skok laktacyjny nie ma rady trza przetrwac i tyle -sama sie martwię bo chce karmic cycem i nie chce jeszcze dokarmiac, wczoraj karmi dało rade dzis pełne cyce :-) ale aż sie boje wieczora ...
 
reklama
adusia na ten skok laktacyjny nie ma rady trza przetrwac i tyle -sama sie martwię bo chce karmic cycem i nie chce jeszcze dokarmiac, wczoraj karmi dało rade dzis pełne cyce :-) ale aż sie boje wieczora ...
Ja niestety wieczorem po cycowaniu daję flaszkę bo mało:-:)-(i tak w gruncie rzyczy to jeszcze nie odkryłam u siebie sposobu na przybycie pokarmu.Stosuję różne herbatki i karmi i nic,jakiejś strasznej poprawy nie widzę... tylko jeszcze pifa nie piłam..... Będę w dzień częściej przystawiać może pomoże....
 
Do góry