reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

CYCOMANIA,czyli wszystko o karmieniu piersią

Ja zauważyłam że jak zjem przez głupotę i niedopatrzenie coś zakazanego to Tina zaczyna żle oddychać...bardzo mi się to nie podoba bo dziś nieźle mnie nastraszyła zaczyna się od sapki a pokilku godzinach to tak jakby miała nos całkowicie zapchany(a nie był i nawet glutków nie było bo próbowałam odessać) i powietrze jak rybka łykała.... dopiero w pionie jej się lepiej oddychało a i tak po 10 minutach dopiero wróciło do normy ....chyba nie tyle pediatra co alergolog mi się kłania:-:)-:)-(
 
reklama
Adusia, mi o takim zachowaniu Janka pediatra powiedziała, ze taki oddech ma przez alergiczny obrzęk przełyku. może i u Ciebie tak jest?
 
Adusia, mi o takim zachowaniu Janka pediatra powiedziała, ze taki oddech ma przez alergiczny obrzęk przełyku. może i u Ciebie tak jest?
Cholera wie .... teraz czekam na wizytę u pediatry jak na zbawienie jutro do lekarza idzie mąz opisze i niech zdecyduje czy z małą wlec się do przychodni jestem zła na siebie i swoje łakomstwo bo to od tego że zjadłam ciasto bez mleczne i bez jajeczne z jabłkami i bananami o których powiedziasła że są jak pochłonęłam już trzy kawałki....coprawda przejęla się bardzo ale było już za późno....
 
taką zupkę chinską to bym zjadła... hihi na razie wytonuje bo wcinam i tak za duzo "zakazanych" rzeczy ;-)
 
Nie jedzcie zupek chińskich, to samo ZUO:-):-):-) a tak poważnie - Młodemu może i nic nie było, ale ja myślałam, że się wścieknę, bo mi zaszkodziła franca jedna:wściekła/y: leżała mi na żołądku nie wiem jak długo... teraz mnie kusi na tortillę z McDonald'sa :-p
 
adusia3 u nas jest to samo.. czasem Mlody potrafi niezle mnie wystraszyc, bo zachowuje sie tak, jakby oddechu nie mogl zlapac:-( bylismy z tym nawet w szpitalu, bo podejrzewali zapalenie pluc.. dostalismy kropelki i inhalacje i na chwile przeszlo, ale znow zaczyna sie to samo.. nio, ale u nas moze to byc alergia.. mezus tez alergik i teraz strasznie kicha i wiecznie ma zapuchniete oczy, wiec moze i Mlody ma alergie na jakies cholerstwa:-(
 
reklama
adusia3 u nas jest to samo.. czasem Mlody potrafi niezle mnie wystraszyc, bo zachowuje sie tak, jakby oddechu nie mogl zlapac:-( bylismy z tym nawet w szpitalu, bo podejrzewali zapalenie pluc.. dostalismy kropelki i inhalacje i na chwile przeszlo, ale znow zaczyna sie to samo.. nio, ale u nas moze to byc alergia.. mezus tez alergik i teraz strasznie kicha i wiecznie ma zapuchniete oczy, wiec moze i Mlody ma alergie na jakies cholerstwa:-(
Oby nie na zwierzęta.U nas po rodzinie plącze się astma.Moja mama ma ,szwagier i syn mają dlatego musieliśmy wydać kota:-:)no::-:)no: i teraz mamy tylko żółwika i naprawdę nie chciała bym żeby Konstancja miała jakąś alergię wziewną(czym straszył pan doktor!!!)... zobaczymy na razie po wczorajszych konsultacjach całkowity zakaz rozszerzania diety do skończonych 6 miesięcy tylko mleko a ja mam zakaz eksperymentowania z menu i banany wykreślić na stałe(a z grila z czekoladą i adwokatem są taaakie pyszne:-:)-()
 
Do góry