reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Cukrzyca ciążowa

U mnie samopoczucie w miarę ok. Co prawda w nocy też przekręcam się jakbym nie dała rady 😒 ale najgorzej jest wyjść na spacer i zakupy bo znowu ciągle sikam... przed wyjściem dwa razy, a zanim gdzieś dojdę to znowu się chce 🙈🙈
Z tym sikaniem to ja mam to samo. Sikam dwa razy przed wyjściem, wyjdę z domy i znowu mi się chce 🙄
 
reklama
Daria ponoc kolejna ciaza to wlasnie wiekszy brzusio wiec nie ma co sie przejmowac :-) po porodzie gdzies tam sie rozejdzie i bedziesz znowu aktywna. A do lekarza lepiej lec jak juz Cie tak sponiewieralo... zawsze warto skonsultowac :-)

Sadness sikanie po 100x to normalka. Mnie teraz mlody tak nawala w pecherz ze skrecam sie z bolu🤦‍♀️ ale jak przetrzymam czy zmienie pozycje to od razu przestaje mi sie chciec 😎 moze to jakis sposob?
 
Daria ponoc kolejna ciaza to wlasnie wiekszy brzusio wiec nie ma co sie przejmowac :-) po porodzie gdzies tam sie rozejdzie i bedziesz znowu aktywna. A do lekarza lepiej lec jak juz Cie tak sponiewieralo... zawsze warto skonsultowac :-)

Sadness sikanie po 100x to normalka. Mnie teraz mlody tak nawala w pecherz ze skrecam sie z bolu🤦‍♀️ ale jak przetrzymam czy zmienie pozycje to od razu przestaje mi sie chciec 😎 moze to jakis sposob?
Poszłam wcześniej do lekarza. Silne zapalenie prawej strony gardła, gdyby był migdał to byłaby angina. Stąd całą strona taka obolała. Ponoć taka infekcja już wpływa na płód, dlatego dostałam antybiotyk. Stwierdziła też, że jak co chwilę jest jakaś infekcja to znaczy, że organizm jest mega obciążony przez ciążę i nie ma siły się bronić 🙄
 
Daria ponoc kolejna ciaza to wlasnie wiekszy brzusio wiec nie ma co sie przejmowac :-) po porodzie gdzies tam sie rozejdzie i bedziesz znowu aktywna. A do lekarza lepiej lec jak juz Cie tak sponiewieralo... zawsze warto skonsultowac :-)

Sadness sikanie po 100x to normalka. Mnie teraz mlody tak nawala w pecherz ze skrecam sie z bolu🤦‍♀️ ale jak przetrzymam czy zmienie pozycje to od razu przestaje mi sie chciec 😎 moze to jakis sposob?
Ledwo dotarłam na targ i zastanawiałam się jak wrócę 🤦‍♀️ Młoda chciała na plac zabaw, pogoda piękna.., a ja tylko poganiałam żeby wrócić 🙈

W nocy ta sama komedia ale przynajmniej toaleta za rogiem 😆
 
Poszłam wcześniej do lekarza. Silne zapalenie prawej strony gardła, gdyby był migdał to byłaby angina. Stąd całą strona taka obolała. Ponoć taka infekcja już wpływa na płód, dlatego dostałam antybiotyk. Stwierdziła też, że jak co chwilę jest jakaś infekcja to znaczy, że organizm jest mega obciążony przez ciążę i nie ma siły się bronić 🙄

No to oby szybko pomógł ✊ Ja ostatnio otarłam się o jeden, gdyby nie przeszło po inhalacjach to też bym wzięła.
 
Dziewczyny pomóżcie ….Wynik na czczo wskazuje na cukrzyce ciążową prawda 😭?
Lekarza mam w czwartek 🙁
 

Załączniki

  • IMG_2817.jpeg
    IMG_2817.jpeg
    91,5 KB · Wyświetleń: 34
Dziewczyny pomóżcie ….Wynik na czczo wskazuje na cukrzyce ciążową prawda 😭?
Lekarza mam w czwartek 🙁
W ciąży norma jest chyba do 5.10 mmol/l (92 mg/dl). Więc teoretycznie wydaje mi się, że wynik na czczo delikatnie podwyższony. Z tego co zauważyłam to lekarze różnie i tak do tego podchodzą.
 
reklama
Dziękuje Wam ♥️
Przeraża mnie fakt ze to 9 tydzień a tu już takie cyrki 😭 w poprzedniej ciąży słodka koleżanka była wykryta dopiero ok 23 tc …

No nic … trzeba to przetrawić i do boju 💪
 
Do góry