reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Cukrzyca ciążowa

Dziękuje Wam ♥️
Przeraża mnie fakt ze to 9 tydzień a tu już takie cyrki 😭 w poprzedniej ciąży słodka koleżanka była wykryta dopiero ok 23 tc …

No nic … trzeba to przetrawić i do boju 💪
Spokojnie ,ja też się bujam z cukrzyca od jakiegoś 6/7 tygodnia ,od samego początku poprostu 🤷

Szukając plusów to mogę powiedzieć,że pewnie byłabym już kwadratowa i łatwiej byłoby mnie przeskoczyć niż obejść,a tak to może po ciąży nie będzie tragedii i wrócę do "normalnej" wagi szybko .
 
reklama
Jak mnie dzisiaj kłuje w środku to masakra,jakby mi ktoś igły bil...
Oczywiście na dwójce nie byłam drugi dzień ,wzięłam większą dawkę syropku,ale już dwie godziny minęło i chyba marne szanse. Ta woda to działa sama kiedy chce 😏 Dzisiaj to już lekko 3l wypiłam.
 
Spokojnie ,ja też się bujam z cukrzyca od jakiegoś 6/7 tygodnia ,od samego początku poprostu 🤷

Szukając plusów to mogę powiedzieć,że pewnie byłabym już kwadratowa i łatwiej byłoby mnie przeskoczyć niż obejść,a tak to może po ciąży nie będzie tragedii i wrócę do "normalnej" wagi szybko .
Hihi dobrze ze dostrzegasz w tym wszystkim jakieś plusy ✊🏻♥️
 
Jak mnie dzisiaj kłuje w środku to masakra,jakby mi ktoś igły bil...
Oczywiście na dwójce nie byłam drugi dzień ,wzięłam większą dawkę syropku,ale już dwie godziny minęło i chyba marne szanse. Ta woda to działa sama kiedy chce 😏 Dzisiaj to już lekko 3l wypiłam.

Kup sobie to pomaranczowe lactulosum i czopki glicerynowe.
Mowie Ci ze to bialo zielone to se w buty moga wsadzic:-p
 
Na początku miałam mega załamke 😏 Co wie na przykład @gooskaw,która mnie wspierała chyba od samego początku ❤️ Dasz radę ,tymbardziej,że z tego co piszesz w poprzedniej ciąży dałaś radę to dasz i teraz 😉
Przeraza mnie ten fakt ze jeszcze tyle czasu przedemna .... 😏
W tamtej ciąży niestety nie udało się bez insuliny na noc … tylko ten cukier na czczo zawsze świrował … bez względu na to co zjadłam i jak późno to zawsze ta menda przekraczała a to o jedna a to o 2 jednostki 🫤🫣

Pewnie nie raz Wam Jeszcze pojojdom 😂

Dzieki za dobre słowo i wsparcie 💪 to naprawdę dużo daje ♥️
Witamy w naszym gronie zatem:-) tych marudzacych na slodka france :-))) w kupie razniej 😎
No teraz to się tak łatwo już mnie nie pozbędziecie 🤪♥️
 
Dziękuje Wam ♥️
Przeraża mnie fakt ze to 9 tydzień a tu już takie cyrki 😭 w poprzedniej ciąży słodka koleżanka była wykryta dopiero ok 23 tc …

No nic … trzeba to przetrawić i do boju 💪
Mnie tez przeraziło, jak wykryli cukrzycę w 11 tyg, ale leci i już prawie 24 tyg skończone 🤷
Także witaj, bo teraz będziesz pewnie biadoliła z nami 😁
 
reklama
Do góry