reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Cukrzyca ciążowa

reklama
Pochwale sie dzis w koncu 81 rano a nie ponad 90 😎 chyba mi to przeziebienie troszke odpuszcza, ale zato kaszle jak durna i az mi leputek lata na lewo i prawo a brzuch podskakuje 😅 ale u nas jakis wirus bo i Mąż i maly i ja i jeszcze wujek dostali rykoszetem.
 
W zeszłej ciąży to chyba nikt tak nie szlifował chodników jak ja. Z 2 razy dziennie w galerii handlowej na piechotkę, a to z psem na plac zabaw, a to to i tamto. A w tej dziewczyny ja się czuje jak niepełnosprawna. Cały czas coś. Mam już dość tego stanu 🙄
Brzuch mam tak wielki, że w 9 miesiącu takiego nie miałam. Jak ostatnio wysyłałam znajomym zdjęcie to kazałam zwiększać miejsce na dysku 😆
 
reklama
U mnie samopoczucie w miarę ok. Co prawda w nocy też przekręcam się jakbym nie dała rady 😒 ale najgorzej jest wyjść na spacer i zakupy bo znowu ciągle sikam... przed wyjściem dwa razy, a zanim gdzieś dojdę to znowu się chce 🙈🙈
 
Do góry