reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Cukrzyca ciążowa ...i życie po niej

agorana
wafel ryżowy+musli w jogurcie = nu nu nu :no::no::no:

Sprawdź ile te wafle mają węglowodanów
Szkoda że nie zmierzyłaś w międzyczasie w nocy, nawet ze 2 razy
 
reklama
Hej....ja o jogurcie moge tylko pomarzyc od poczatku diety nie toleruje rzadnego.....wszystkie u mnie podnosza. Ja przesadziłam wczoraj wieczorem, miałam kryzys, nie przyznam się co zjadam na kolacje ale po 1 h miałam 170 a po 2 h tez 170.......:angry: sama sobie jestem winna.
 
*AgA*
Nie tylko Ty grzeszysz.
Ja wczoraj byłam zostawić swoje siuśki w przychodni i w drodze powrotnej kupiłam (w ramach imieninowych smakołyków) w ulubionym sklepiku (który od diety omijam szerokim łukiem) śliwki w gorzkiej czekoladzie, ciasteczka wiatraczki (z powidłami) i jeszcze takie ciastka jak za czasów komunizmu ze "strzelającą" prawdziwą czekoladą i nadzieniem na herbatniku. Zjadłam po drodze do domu po trochu wszystkiego i po godzinie 150 :no:
Potem w ciągu dnia jadłam tyle samo co rano do każdego posiłku :baffled: :sorry2: (jak widać ranne 150 nie bardzo mnie zraziło) i za każdym razem miałam poniżej 115 ! Czyli co? mogę jeść ciastka i inne słodycze tylko nie rano?
 
Ja dzis rano znów po chlebie 125 :/ ale musiałam isc na wizyte i nie miałam jak zjesc nic innego... trudno - ten chleb dokończy mój mąż... a ja może spróbuje serek i stary chlebek na śniadanie... Ja jem wafle ryzowe (maja bardzo mało węglowodanów - mniej niż chrupkie pieczywo - z owocem i jogurtem na kolacje... i wyniki rano mam w normie). A Insulina to nic złego... skoro ma pomóc dziecku....
Mój maluch wazy 1090 gram.. i jest o tydzien za mały :( do tej pory zawsze był w terminie idealnie... ciekawe czy ten mniejszy przyrost to skutek diety :/
 
ptaszyna u mnie niska waga dziecka jest z cala pewnoscia wynikiem diety ( przynajmniej tak mysle) bo termin wg OM miałam na 2 maja pozniej na 15 wg USG a po diecie az na 27 wiec teraz na koncowce diete troche odpuszczam zeby podtuczyc synka ;-)
 
ptaszyna u mnie niska waga dziecka jest z cala pewnoscia wynikiem diety ( przynajmniej tak mysle) bo termin wg OM miałam na 2 maja pozniej na 15 wg USG a po diecie az na 27 wiec teraz na koncowce diete troche odpuszczam zeby podtuczyc synka ;-)
Powiedz mi w takim razie kiedy w Twoim przypadku zacznie się tzw. przenoszenie ciąży. Ja mam w karcie ciąży wpisana datę wg OM 26 maja wiec tej daty będę się trzymała

Ptaszyna
moja Mała w 29 tyg ważyła 1200 g teraz 2600 g biorę pod uwagę błędność pomiaru i to ze oboje z mężem tez urodziliśmy się z niska waga. Poza tym pytałam lekarza który robił mi USG czy trochę niska waga może być powodem cukrzycy powiedział ze nie bo dziecko jest w granicach norm
 
no wlasnie AGA nikt mi tego nie chce wytlumaczyc kiedy bede miala przenoszona ciaze. Mam wizyte w piatek wiec bede molestowac lekarza, i napewno wypytam o KTG skoro diabetolog mi mowila ze mam miec robione raz w tygodniu. Rece opadają :-(
 
reklama
Cześć dziewczyny jak wasze cukry.
Malinka kochana ty to mogłabyś już urodzić co ty tu jeszcze robisz na porodówke już i z głowy pogadaj ze swoim maluszkiem może się zdecyduje. :-)
Jeżeli chodzi o USG to trzeba brać jakąś korekte na n to badanie.
 
Do góry