reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Co się dzieje w moim brzuszku ?(z perspektywy lekarza)

Po to nas masz, ja też za bardzo nie mam się komu pożalić na żywo ;-)A tak trzeba chociaż stwarzać pozory, że się jest twardym :tak:
 
reklama
Carmella moj maly jest ulozony poprzecznie od ostatniego usg(mialam robione w 20tc:tak:),a moj lekarz mowil ze nie ma sie martwic:tak:
 
Witam
Dzisiaj bylismy ogladnac porodowke i porozmawiac z nasza polozna co i jak.Od wczoraj mialam skurcze wiec podlaczono mnie do ktg ktory pokazal ze to sa silne skurcze.Polozna powiedziala ze gdybym byla tam na normalnej wizyucie to napewno nie wypuscili by mnie do domu.Planowana wizyte u gin mam na piatek ale musze isc jutro.Przestraszylam sie bo to dopiero 31 tydzien.
Niechce do szpitala bo niema, z kim zostawic mlodego.
Trzymajcie kciuki abym to byl falszywy alarm.
 
Witam
Dzisiaj bylismy ogladnac porodowke i porozmawiac z nasza polozna co i jak.Od wczoraj mialam skurcze wiec podlaczono mnie do ktg ktory pokazal ze to sa silne skurcze.Polozna powiedziala ze gdybym byla tam na normalnej wizyucie to napewno nie wypuscili by mnie do domu.Planowana wizyte u gin mam na piatek ale musze isc jutro.Przestraszylam sie bo to dopiero 31 tydzien.
Niechce do szpitala bo niema, z kim zostawic mlodego.
Trzymajcie kciuki abym to byl falszywy alarm.
Trzymam kciuki !!!! mocno !!!
 
reklama
Do góry